شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:30 منتشر شده در مورخ: 1399/02/31 شناسه خبر: 1726610

لیگ برتر بسکتبال| توفان مهرام، شهرداری گرگان را سه رقمی کرد/ نخستین شکست گرگانی‌ها در لیگ

لیگ برتر بسکتبال| توفان مهرام، شهرداری گرگان را سه رقمی کرد/ نخستین شکست گرگانی‌ها در لیگ
تیم مهرام در بازی دوم فینال لیگ برتر بسکتبال مقابل شهرداری گرگان به پیروزی رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ دومین دیدار فینال لیگ برتر بسکتبال امشب در تالار بسکتبال آزادی برگزار شد و تیم‌های مهرام و شهرداری گرگان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 101 بر 78 به سود مهرام تمام شد تا دو تیم در بازی شماری 1 بر 1 مساوی شوند.

مهرام در این بازی نمایش توفانی داشت و با درخشش ستاره‌های خود شهرداری را سه رقمی کرد تا نخستین باخت گرگانی‌ها در فصل جاری رقم بخورد.
نتایج کوارترهای این بازی به شرح زیر است:
🔻کوارتر اول: ۲۰-۳۵ مهرام
🔻کوارتر دوم: ۱۶-۲۵ مهرام
🔻کوارتر سوم: ۱۶-۲۱ گرگان
🔻کوارتر چهارم: ۲۱-۲۵ مهرام
 
مهدی کامرانی با ۱۸ امتیاز، ۳ ریباند، ۵ اسیست  و ۴ استیل مؤثرترین و صمد نیکخواه بهرامی با ۲۱ امتیاز، ۳ ریباند، ۴ اسیست پرامتیازترین بازیکن مهرام بود
ملیک ترنت با ۱۵ امتیاز، ۳ ریباند، ۱ اسیست، ۴ استیل و ۱ بلاک و آرمان زنگه با ۱۴ امتیاز، ۴ ریباند و ۲ بلاک از امتیازآورترین بازیکنان مهرام بودند. دووان سامرز  نیز با ۱۵ امتیاز، ۱۱ ریباند، ۲ اسیست و ۱ استیل و ۱ بلاک دبل دبل کرد.
پری پتی با ۱۶ امتیاز، ۲ ریباند، ۱ اسیست و ۱ استیل، سینا واحدی با ۱۲ امتیاز، ۲ ریباند، ۲ اسیست  و همچنین یاسین کلاسنگیانی با ۱۰ امتیاز و ۷ ریباند مؤثرترین و پرامتیازترین بازیکنان گرگان بودند.
 
بازی نخست دو تیم با نتیجه 84 بر 72 به سود شهرداری گرگان تمام شده بود و بازی سوم آنها روز پنجشنبه دوم اردیبهشت برگزار خواهد شد.
انتهای پیام
https://www.dana.ir/1726610
ارسال نظر
نظرات