شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:11 منتشر شده در مورخ: 1400/02/07 شناسه خبر: 1728747

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان تهران با سرپرست فدراسیون ورزش زوخانه ای

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان تهران با سرپرست فدراسیون ورزش زوخانه ای
نصرالله پریچهره مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ضمن حضور در فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی با باران چشمه سرپرست فدراسیون و دیگر مسوولین این فدراسیون دیدار داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری فدراسیون به  ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی، در ظهرگاه هفتمین روز از  اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، نصرالله پریچهره به همراه امیر عرب سرپرست هیئت ورزش های  زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان تهران طی نشستی که در آن مسعود ملکی سرپرست دبیری فدراسیون و آذرنوش سرپرست دبیرخانه ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی نیز حضور داشتند با دکتر مهرعلی باران چشمه دیدار  و به بحث و تبادل نظر در رابطه با ترویج فرهنگ‌پهلوانی از طریق توسعه ورزش زورخانه ای در استان تهران پرداختند.

در این دیدار توسط نصرالله پریچهره و امیر عرب گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در استان تهران به سرپرست فدراسیون ارائه گردید.

پس از ارائه این گزارش و استفاده از رهنمودهای دکتر باران چشمه، طرفین در خصوص چشم اندازهای آینده و برنامه ها و سیاست های فدراسیون و هیئت استان گفتگو نمودند.

تاکید بر سیاست استفاده از همه ظرفیت های استان ها در کمیته های فدراسیون، لزوم همه گیر کردن فرهنگ پهلوانی در دیگر ورزشها با کمک هیئت های ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی استانها، برنامه ریزی برای برگزاری با شکوه هفته فرهنگی پهلوانی و... از مهمترین مباحث این نشست بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1728747
ارسال نظر
نظرات