شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1400/02/14 شناسه خبر: 1730756
پیش از آغاز رقابت های کسب سهمیه المپیک؛

آبهای آرام انتخابی المپیک| آخرین تمرین ملی پوشان آبهای آرام در تایلند برگزار شد

آبهای آرام انتخابی المپیک| آخرین تمرین ملی پوشان آبهای آرام در تایلند برگزار شد
ملی پوشان آبهای آرام ایران که باید از فردا رقابتشان را در مسیر کسب سهمیه المپیک آغاز کنند امروز آخرین تمرین خود را نیز در پیست مسابقه برگزار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون قایقرانی، رقابت های انتخابی المپیک آبهای آرام از فردا در تایلند آغاز می شود و ملی پوشان ایران نیز قرار است برای رسیدن به المپیک به آب بزنند و رقابت کنند. برهمین اساس امروز پاروزنان آخرین تمرین خود را در پیست محل مسابقه و زیر نظر کادرفنی نیز برگزار کردند تا آماده رقابت شوند.

رضا صابونچی دبیرکل فدراسیون قایقرانی و سرپرست تیم در تایلند درباره وضعیت ملی پوشان گفت: به هر حال میزبانی تایلند نمره خوبی در این رقابت ها نمی گیرد و ما خیلی تلاش کردیم تا ورزشکاران را هم از نظر بدنی و هم از نظر روانی حفظ کنیم.

وی ادامه داد: امروز ملی پوشان آخرین تمرین خود را انجام دادند. شرایطشان خوب است و آماده اند. انگیزه دارند و می خواهند دست پر به کشور باز گردند و امیدوارم که این اتفاق بیفتد. ما همه تلاشمان را می کنیم و مطمئنم که این قهرمانان از جان مایه خواهند گذاشت.

عادل مجللی و علی آقامیرزایی نماینده های ایران در مسابقات مردان هستند و هدیه کاظمی، پریسا محمدزاده و آتنا رئوفی ترکیب تیم زنان کشورمان را تشکیل می دهند که زیر نظر ایرج اقلیمی، الیاس اقلیمی و مهسا مجللی در این پیکار شرکت کرده اند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1730756
ارسال نظر
نظرات