شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 10:21 منتشر شده در مورخ: 1400/02/15 شناسه خبر: 1730921
سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

پیش‌بینی ادامه بارش باران تا روز یکشنبه آینده در کشور/ کاهش دما در استان‌های ساحلی خزر

پیش‌بینی ادامه بارش باران تا روز یکشنبه آینده در کشور/ کاهش دما در استان‌های ساحلی خزر
سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران و وزش باد شدید تا روز یکشنبه آینده در برخی استان‌ها خبر داد و اعلام کرد: از ظهر امروز و فردا کاهش محسوس دما در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل رخ خواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ براساس اعلام سازمان هواشناسی امروز بخصوص در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، مازندران و ارتفاعات استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان همچنین برخی مناطق شرق و شمال شرق و استان‌های واقع در دامنه جنوبی و ارتفاعات البرز افزایش ابر، رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت  پیش‌بینی می‌شود.

فردا پنجشنبه و در ساعات بعد از ظهر بارش‌ها همراه با رعدوبرق در استان‌های واقع در شمال غرب، دامنه‌های جنوبی البرز،‌ سواحل شمالی، خراسان شمالی، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و شمالی، مناطقی از استان‌های اصفهان، شمال فارس، غرب یزد، ارتفاعات کرمان و سواحل خزر رخ خواهد داد.
 
در غرب سواحل دریای خزر ابرناکی، وزش باد شمالی و بارش باران پیش بینی شده است و از بعدازظهر امروز و طی روز پنجشنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل کاهش محسوس دما را خواهیم داشت و دریای خزر نیز در این مدت مواج پیش بینی می‌شود.
 
روز جمعه در کل نوار شمالی و مناطقی از شرق فارس، اصفهان، یزد، کرمان، هرمزگان و سیستان و بلوچستان رگبار، وزش باد شدید موقتی و رعدوبرق پیش بینی شده است. روز شنبه هفته آینده گستره بارش‌ها در نیمه شرقی کشور است و در شمال خراسان رضوی و خراسان شمالی شدت خواهد داشت.
 
روز یکشنبه هفته آینده علاوه بر شمال سیستان و بلوچستان در خراسان جنوبی، یزد و مناطقی از اصفهان بارش‌ها را خواهیم داشت و در شمال غرب،‌ دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های زنجان،‌قزوین و البرز،‌غرب سواحل دریای خزر و استان‌های همدان، مرکزی و قم به‌ویژه در ساعات بعدازظهر این روز رگبار باران پیش بینی می‌شود.
 
آسمان تهران امروز کمی ابری است و در بعد از ظهر افزایش ابر گاهی رگبار باران و وزش باد شدید پیش بینی شده است، بیشینه و کمینه دما در پایتخت ۲۸ و ۱۴ درجه خواهد بود.
 
انتهای پیام
https://www.dana.ir/1730921
ارسال نظر
نظرات