شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:55 منتشر شده در مورخ: 1400/02/19 شناسه خبر: 1732457
بازیکنان سپاهان چه گفتند؟

شهباززاده: توانایی پیروزی مقابل پرسپولیس را داشتیم/ نورافکن: بچه‌ها هم صحنۀ پنالتی را تشخیص می‌دادند!

شهباززاده: توانایی پیروزی مقابل پرسپولیس را داشتیم/ نورافکن: بچه‌ها هم صحنۀ پنالتی را تشخیص می‌دادند!
بازیکنان تیم فوتبال سپاهان پس از تساوی مقابل تیم پرسپولیس به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پیام نیازمند پس از تساوی یک - یک سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: همه می‌دانستند بهترین تیم‌های ایران با هم بازی دارند و بهترین بازیکنان در زمین بودند. بازی را خوب شروع کردیم، اما روند مسابقه در ادامه تغییر کرد و در روزی که خوب نبودیم به تساوی رسیدیم. در روز خوب‌مان به مصاف پرسپولیس نرفتیم و تساوی نتیجه بدی نبود. امیدوارم در ادامه کار، با انگیزه بیشتر عملکرد بهتری ارائه کنیم.

وی درخصوص اینکه گل پرسپولیس باعث شد موتور سپاهان روشن شود، بیان کرد: در نیمه دوم سوار بر بازی بودیم و پرسپولیس عقب نشسته بود. خدا را شکر در دقایق پایانی به گل تساوی رسیدیم.

دروازه‌بان سپاهان در مورد درگیری انتهای مسابقه گفت: من دیر به صحنه درگیری رسیدم و دلیل آن را متوجه نشدم، اما صحنه‌های قشنگی نبود. حتماً فیلم‌های این درگیری‌ها منتشر شده و نفهمیدم از کجا آغاز شد. بازیکنان پرسپولیس رفقای ما هستند و یکدیگر را در تیم ملی می‌بینیم. برخی از آنها بچه محل ما هستند، اما حساسیت بازی خیلی بالا بود و صحنه مشکوک انتهای بازی (برخورد توپ به دست نعمتی) هم در آن موثر بود.

محبی: جو این بازی از قبل مشخص بود

محمد محبی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال سپاهان مقابل پرسپولیس در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر گفت: خدا را شکر سلامت از زمین بیرون آمدیم. نتیجه عادلانه بود. هر دو تیم می‌خواستند سه امتیاز را بگیرند. ما می‌خواستیم با پیروزی خودمان را در بالای جدول نگه داریم. دو تیم اول بازی را خوب شروع کردند، اما کم کم به تشنج کشیده شد. آخر این دیدار داور دو، سه سوت زد که نمی‌دانم چرا این گونه قضاوت کرد. او می‌‌توانست حداقل یک پنالتی برای سپاهان بگیرد.

بازیکن سپاهان خاطرنشان کرد: حواشی این بازی را می‌دانید و اینکه به ال‌کلاسیکو معروف است. مشخص بود چنین جوی بوجود بیاید و هر دو تیم آماده بازی در این جو بودند. 

محبی در مورد گل‌هایی که در این چند سال به پرسپولیس زده است، گفت: من برای هر گلی که می‌زنم اهمیت زیادی قائلم، اما می‌توان گفت گل زدن در این بازی‌ها بیشتر می‌چسبد. خدا کمک کند هر وقت با پرسپولیس بازی داریم این اتفاق بیفتد!

وی در رابطه با درگیری‌های پایان بازی بین بازیکنان تصریح کرد: بازی که تمام شد ما در حال اعتراض به زمان‌های کم وقت تلف شده بودیم. بازیکنان پرسپولیس حرفی زدند و پاسخی شنیدند. در مورد صحنه هند آخر بازی نمی‌توانم چیزی بگویم، اما اعتراض ما به وقت‌های کم اضافه نیمه دوم بود.

این بازیکن در پاسخ به این سؤال که فکر می‌کند بتواند به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شود، گفت: نظر اسکوچیچ است. تمام تلاشم را کردم و بقیه‌اش دست من نیست.

علی‌محمدی: می‌توانستیم پیروز بازی باشیم

جلال‌الدین علی‌محمدی پس از تساوی یک - یک سپاهان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی سنگینی بود. به هر حال دو تیم صدر جدول و بهترین‌ تیم‌های ایران با هم بازی داشتند. ما وقتی عقب افتادیم ریتم بازی‌مان بهتر شد. قبل از آن دو تیم با هم خیلی مدارا کردند، ولی بعد از دریافت گل کمی شرایط بهتر شد و توانستیم گل مساوی را بزنیم، با این حال دیگر فرصتی برای گل دوم نبود. به نظرم اگر زودتر گل اول را می‌زدیم می‌توانستیم گل دوم را هم بزنیم، ولی در هر صورت بازی مساوی شد.

وی در مورد شرایط جدول لیگ برتر پس از این مسابقه تصریح کرد: انگار این بازی اصلاً انجام نشد. مساوی به نفع تیم‌های پایین‌تر از ما شد و فکر می‌کنم این مساوی نه برای ما و نه برای پرسپولیس فایده‌ای نداشت. هر تیمی می‌توانست پیروز شود، جدا می‌شد.

بازیکن تیم سپاهان در مورد درگیری‌های پایان بازی نیز توضیح داد: در جریان نبودم ولی کلاً این درگیری‌ها قشنگ نیست. دو تیم با مهره و فوتبالیست‌های خوب، زشت است که با هم درگیری داشته باشیم و لفظ‌های بد به کار گرفته شود. به نظرم در هفته گذشته هم جو کمی برای ما و پرسپولیس سنگین بود و فشارهای طول هفته اینجا خودش را نشان داد، اما اصلاً قشنگ نبود.

علی‌محمدی در مورد اینکه این مسابقه با دو روز تأخیر برگزار شد، گفت: ما یک تیم حرفه‌ای هستیم و از زمانی که نویدکیا آمده این موضوع خودش را بیشتر نشان داده است. هیچ وقت هم هیچ اعتراضی نکردیم، ولی فکر می‌کنم پرسپولیس اینطور دو روز بیشتر استراحت کرد و سرحال‌تر بود. شاید اگر پرسپولیس بعد از بازی‌های آسیایی می‌آمد شرایط فرق می‌کرد، ولی باز هم ما و باشگاه هیچ گلایه‌ای نداشتیم.

نورافکن: این درگیری‌های عادی‌ست!

امید نورافکن پس از تساوی یک - یک تیم سپاهان مقابل پرسپولیس در واکنش به این پرسش که تیمش یک امتیاز شیرین را در خانه کسب کرده است، اظهار داشت: اینکه این امتیاز برای ما شیرین بود، اصلاً درست نیست. هفت هشت‌بار ما توپ را فیرپلی کردیم و به بیرون زدیم. خواهش می‌کنم شرایط داوری را نگاه کنند، بچه هم این‌‌ها را می‌بیند. ما نمی‌خواهیم چیزی بگوییم. خدا را شکر توانستیم به بازی برگردیم. یکی، دو موقعیت هم داشتیم که اگر گل می‌شد می‌توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم. در هر صورت هم به بازیکنان خودمان و هم به پرسپولیسی‌ها خسته نباشید می‌گویم.

مدافع تیم سپاهان در مورد درگیری‌های بازیکنان دو تیم در پایان مسابقه تصریح کرد: من اولین‌ نفر به سمت رختکن آمدم که دیدم این اتفاق رخ داده است. پرسپولیس و سپاهان همیشه جزو تیم‌های مدعی بودند، ولی دقیق نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد. فکر می‌کنم این اتفاقات عادی است. ما برای قهرمانی می‌جنگیم و پرسپولیس هم هر سال با شرایطی که دارند برای قهرمانی می‌جنگد. امیدوارم در بازی‌های آینده سه امتیاز را کسب کنیم تا به قول مربی‌مان بازی‌های رو در رو برای‌مان راحت باشد. من هم امیدوارم در بازی‌های آسان‌تر امتیاز کسب کنیم تا این دیدارها راحت‌تر شوند.

شهباززاده: توانایی پیروزی را داشتیم

سجاد شهباززاده مهاجم تیم فوتبال سپاهان پس از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. دقایقی ما و دقایقی پرسپولیس سوار بر بازی بودیم و در مجموع بازی پرفشاری برای هر دو تیم بود.

وی درباره میزان رضایتش از نتیجه تساوی یک - یک و اینکه موقعیتی داشت که از دست رفت، خاطر نشان کرد: از نتیجه که به نوبه خودم راضی نیستم، چون ما امشب توقع برد داشتیم و این توانایی هم در تیم‌مان بود، اما بازی آنطور که باید پیش نرفت.

مهاجم تیم فوتبال سپاهان درباره عدم گلزنی‌اش در چند بازی اخیر این تیم گفت: دلیل خاصی ندارد و به هر حال در طول فصل از این بالا و پایین‌ها پیش می‌آید. من کماکان شرایط خوبی دارم و سعی می‌کنم برای تیمم مثمرثمر باشم و گلزنی کنم، اما دلیل خاصی ندارم.

شهباززاده درباره درگیری‌های پایان بازی نیز اظهار داشت: سعی کردم جدا کنم، اما متوجه نشدم موضوع چیست و حرف خاصی هم در این باره ندارم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732457
ارسال نظر
نظرات