شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 00:06 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732459
مربیان پیکان و تراکتور چه گفتند؟

پاشایی: کمترین حق‌مان تساوی مقابل تراکتور بود/ عبداللهی: شجاعی و دژاگه در مرخصی به‌سر می‌برند!

پاشایی: کمترین حق‌مان تساوی مقابل تراکتور بود/ عبداللهی: شجاعی و دژاگه در مرخصی به‌سر می‌برند!
مربیان دو تیم پیکان و تراکتور پس از دیدارشان به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین پاشایی، مربی تیم فوتبال پیکان درباره تساوی یک - یک این تیم مقابل تراکتور در نشست خبری اظهار داشت: یکی از بازی‌های بسیار خوب و با کیفیتی بود که تیم پیکان در این فصل انجام داده است.

وی افزود: مقابل حریف پرقدرتی به اسم تراکتور بازی می‌کردیم و با تمام احترامی که برای این تیم قائلم، فکر می‌کنم شرایط بازی طوری بود که حق‌مان برد بود. موقعیت‌های زیادی را در این بازی خراب کردیم، اما جا دارد به جوان‌های پیکان تبریک بگویم که تا این اندازه خوب و باکیفیت بازی کردند و فکر می‌کنم کمترین حق‌شان تساوی در بازی بود.

مربی تیم فوتبال پیکان درباره پیروز نشدن این تیم از اسفندماه سال گذشته تاکنون، گفت: اگر بخواهیم می‌توانیم یک قرن و صد سال را هم حساب کنیم! بله، ما یک ماه و نیم است پیروز نشدیم، اما کیفیتی که تیم پیکان با این بازیکنان جوانش نشان داده، یک کیفیت در سطح بالای لیگ برتر فوتبال ایران است. همه باشگاه از نوع بازی و کیفیت بازی تیم ما راضی هستند و بالاخره جوان‌هایی که داریم، کم‌کم و تک‌تک خودشان را نشان می‌دهند. ما از آنها راضی هستیم و جا دارد از هیئت مدیره باشگاه پیکان به خصوص اکبر محمدی تشکر کنم که با اینکه تیم ما وسط جدول قرار دارد و انگیزه یا دغدغه سهمیه لیگ قهرمانان آسیا یا سقوط را ندارد، اما با تصمیماتی که اتخاذ کرده، روحیه مضاعفی به بازیکنان تزریق کرده است. روحیه جنگندگی از هیئت مدیره باشگاه به بازیکنان تزریق می‌شود و همانطور که گفتم، همه از سبک بازی ما رضایت دارند و امروز هم یک بازی با کیفیت انجام دادیم.

پاشایی راجع به سیستم پیکان و بازی با سه مدافع و اینکه علت گل خوردن پیکان هم به همین علت بوده است، گفت: مربی باهوش کسی است که با توجه به توانایی‌ها و داشته‌هایی که دارد، سیستم تیمش را انتخاب کند. تیم ما با این سبک همخوانی دارد و تا پایان فصل هم اگر همین شرایط باشد، با همین سیستم بازی می‌کنیم. یک فوتبال مدرن بازی می‌کنیم و سیستمی با سه مدافع ثابت 15 سال پیش نیست، بلکه برگرفته از سیستم روز فوتبال دنیاست. شاید باکیفیت پایین‌تر بازی می‌کنیم، اما فوتبال قابل قبولی را ارائه می‌کنیم.

عبداللهی: دژاگه و شجاعی در مرخصی هستند

حمید عبداللهی، مربی تیم تراکتور در نشست خبری بعد از دیدار با پیکان که با تساوی یک - یک خاتمه یافت گفت: تنها مشکلی که داشتیم فشار خیلی زیادی بود که در بازی‌های آسیایی روی ما ایجاد شد. دیروز هم گفتم که رقیب اول‌مان خستگی است. پرسپولیس مساوی کرده و استقلال هم تا الان از ذوب‌آهن عقب است و این نشان می‌دهد 3 خستگی بزرگترین رقیب ما بوده است.

وی ادامه داد: فشار زیادی روی بازیکنان ایجاد شد و برای همین تلاش زیادی برای ریکاوری کردیم. در 30 دقیقه اول بچه‌ها خیلی خوب و با نشاط بازی کردند. فشار آنقدر زیاد بود که فکر می‌کنم خستگی در ساق پای بچه‌ها مشهود بود.

مربی تراکتور اضافه کرد: روی یک اشتباه فردی گل خوردیم و در 30 دقیقه آخر هم بازی فقط روی اوت دستی بود. می‌توانستیم برنده باشیم ولی  خسته بودیم. از نتیجه اصلاً‌ راضی نیستیم اما منطقی باید بگویم که خستگی بلای جان‌مان شد و امیدوارم تا بازی بعدی که فکر می‌کنم 4 روز دیگر است این مشکل را حل کنیم. فاصله کم بازی‌ها تیم‌های آسیایی را خیلی اذیت می‌کند.

عبداللهی درباره غیبت مسعود شجاعی و اشکان دژاگه، تصریح کرد: فکر می‌کنم باشگاه نظرش را اعلام کرده است. اشکان و مسعود از بزرگان و کاپیتان‌های ما هستند. آنها در آسیا هر وقت وارد زمین شدند تمام تلاش‌شان را کردند و خوب ظاهر شدند. همانطور که باشگاه گفت این بازیکنان از سرمربی و باشگاه مرخصی گرفته‌اند و چیز دیگری نیست.

وی درباره اینکه گفته می‌‌شود مطالبات این بازیکنان پرداخت نشده است، عنوان کرد: یادتان باشد همیشه در تراکتور حرف هست که می‌گویند اینگونه یا آنگونه است. نمی‌دانم این می‌گویند‌ها از کجا می‌آید. چیزی که می‌بینیم این است و گفتم. مشکلی نیست و حتما این دو بازیکن به ما اضافه می‌شوند. چیز خاصی نیست که درباره آن صحبت کنم و اگر چیزی بود و من اطلاع داشتم حتما به شما می‌گفتم. سعی می‌کنم همیشه صادق باشم. این بازیکنان در مرخصی هستند و تا روز آخر در آسیا تلاش کردند و آنقدر هم با شخصیت هستند که مسئله‌ای پیش نیاید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732459
ارسال نظر
نظرات