شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 00:14 منتشر شده در مورخ: 1400/02/20 شناسه خبر: 1732460
بازیکنان پرسپولیس چه گفتند؟

ترابی: نفهمیدم چرا درگیری پیش آمد/ کنعانی‌زادگان: مسبب درگیری‌ها شوتِ پورقاز بود!

ترابی: نفهمیدم چرا درگیری پیش آمد/ کنعانی‌زادگان: مسبب درگیری‌ها شوتِ پورقاز بود!
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی مقابل سپاهان به اظهارنظر پرداختند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی ترابی پس از تساوی یک بر یک تیم‌های سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: بازی خوبی بود. دیدارهای پرسپولیس و سپاهان همیشه حساس است اما می‌توانستیم برنده شویم اما در زدن ضربات آخر بی دقت بودیم. روی موقعیتی که خطرناک نبود گل خوردیم و برد را از دست دادیم.

هافبک تیم پرسپولیس درباره درگیری‌های پایان بازی توضیح داد: باور کنید واقعیت این است متوجه نشدم دلیل این درگیر‌ی ها چه بود.

نعمتی: بازیکنان سپاهان حرف‌هایی زدند که نباید می‌زدند

سیامک نعمتی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل سپاهان درباره مصدومیتش از ناحیه کتف اظهار داشت: در دقیقه ۹۰ افتادم روی زمین. فردا باید MRI بگیریم. ان‌شاءالله چیز خاصی نباشد و به بازی بعد برسم.

وی در مورد اینکه بازی بعد با استقلال است، گفت: بله، ولی این بازی خیلی مهمتر بود. ان‌شاءالله برای بازی بعد کاملاً آماده می‌شویم. امروز متأسفانه نتوانستیم سه امتیاز را بگیریم و خیلی ناراحتیم. حق‌مان کاملاً سه امتیاز بود. بازی دست ما بود، ولی یک مقدار در آخر بازی عقب رفتیم و فکر می‌کنم از این موضوع ضربه خوردیم.

«توپ با برخورد به تو وارد دروازه شد». مدافع پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع گفت: توپ به دست و سینه‌ام خورد، ولی در مسیر توپ بودم و نمی‌توانستیم کاری انجام بدهم. خیلی حیف شد. سپاهان موقعیت زیادی نداشت، اما بد گل خوردیم و حسرت بزرگی برای‌مان شد.

نعمتی در مورد درگیری آخر بازی بازیکنان دو تیم توضیح داد: من ندیدم چه کسی درگیری را شروع کرد، ولی بازیکنان سپاهان به شدت بد حرف می‌زدند. اینجا زمین فوتبال است و اصلاً جای بد حرف زدن نیست. اکثر ما بازیکنان با هم رفیق هستیم. اینکه بخواهیم بد حرف بزنیم، درست نیست. یکی از بازیکنان حریف به من گفت نمی‌دانم چرا خودت را می‌اندازی زمین. من به خاطر مصدومیت زمین خوردم و باید تعویض می‌شدم. متأسفانه بازیکنان سپاهان حرف‌هایی زدند که نباید می‌زدند. فکر نمی‌کنم بچه‌های ما حرفی زده باشند، آنها خودشان شلوغ کردند. نمی‌دانم چرا شلوغ کردند. باید این را در زمین فوتبال نشان می‌دادند که بیرون از زمین نشان دادند.

وی در رابطه با این موضوع که نویدکیا گفته است از روی نیمکت پرسپولیس به بازیکنان گفته می‌شد روی زمین بیفتند، عنوان کرد: ما که در زمین بودیم چنین حرفی نشنیدیم. پرسپولیس را چهار پنج سال است همه می‌شناسند. ما خودمان مخالف این کار هستیم و دوست داریم فوتبال بازی کنیم. اگر هم کسی زمین افتاده است، یکی از بازیکنان من بودم که کتفم ضربه خورده بود. ما برنده بازی بودیم.

کنعانی‌زادگان: درگیری از شوت پورقاز آغاز شد!

محمدحسین کنعانی‌زادگان، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در پایان بازی تیمش مقابل سپاهان درباره حواشی پایان بازی گفت: دو تیم دنبال سه امتیاز بازی بودند، اما فکر کنم آخرین صحنه‌ای که دیدم، حرکت عزت‌الله پورقاز بود که توپ را به سمت کادرفنی ما شوت زد و کار درستی نبود. این اتفاق افتاد و درگیری از همان جا آغاز شد.

وی در خصوص ادامه‌دار بودن درگیری و اینکه گفته شده سعید آقایی به عکاس باشگاه سپاهان حمله کرده است، گفت: نه، آنها در حال فیلم گرفتن بودند که ما گفتیم کار درستی نیست و ما آمده‌ایم فوتبال بازی کنیم. سعید آقایی هم چنین کاری نکرده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1732460
ارسال نظر
نظرات