شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:02 منتشر شده در مورخ: 1400/02/22 شناسه خبر: 1733459
دو خبر از فدراسیون والیبال

انجام صحت‌سنجی متقاضیان نوجوان والیبال در 5 استان دیگر/ آغاز ارزیابی گروه دوم بازیکنان والیبال جوانان

انجام صحت‌سنجی متقاضیان نوجوان والیبال در 5 استان دیگر/ آغاز ارزیابی گروه دوم بازیکنان والیبال جوانان
تست‌گیری (صحت‌سنجی) متقاضیان حضور در تیم نوجوانان پسر سال ۱۴۰۱، در 5 استان دیگر انجام شد. محمد وکیلی سرمربی تیم ملی نوجوانان 1401 در نظر دارد کار تست‌گیری 31 استان متقاضی را تا دهه اول تیرماه سال جاری به اتمام برساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فاز اول تست‌گیری (صحت‌سنجی) متقاضیان حضور در تیم نوجوانان پسر سال 1401، بعد از تعویق 10 روزه به دلیل موج چهارم کرونا، از تاریخ اول اردیبهشت ماه آغاز شد و طی آن 184 متقاضی در دو استان تهران و البرز صحت‌سنجی شدند.

محمد وکیلی سرمربی تیم نوجوانان پسر سال ۱۴۰۱ با اشاره به تداوم روند تست‌گیری در 5 استان دیگر گفت: در حال حاضر به جز استان تهران و البرز در استان‌های اردبیل، خراسان رضوی، شمالی، جنوبی و گلستان کار استعدادیابی را تمام کردیم. امروز هم فاز دوم استعدادیابی در استان مازندران را برگزار می‌کنیم. چون این استان را به دو منطقه جغرافیایی شرقی و غربی تقسیم کرده بودیم.

او با اشاره به پی‌گیری روند تست‌گیری از روز جمعه (24 اردیبهشت) در استان قزوین افزود: استعدادیابی دو استان قزوین و زنجان را روز جمعه به میزبانی قزوین انجام می‌دهیم. از آن‌جا که تعداد متقاضیان استان زنجان محدود است، تصمیم بر آن شد تا کار تست‌گیری این استان در قزوین صورت گیرد. در واقع استان‌هایی که تعداد متقاضیانشان کم باشد، کار تست‌گیری‌شان در استان‌‌های همجوار و نزدیک صورت می‌گیرد.

با توجه به شرایط کرونایی حاکم بر کشور در تلاش هستیم کار تست‌گیری را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و انجام تست PCR در گروه‌های کوچک در استان‌ها پی‌گیری کنیم تا از تردد متقاضیان به تهران جلوگیری کنیم. در واقع به دنبال آن هستیم که با کم‌ترین خطر، بالاترین بهره‌وری را داشته باشیم.

سرمربی تیم نوجوانان پسر 1401 تاکید کرد بعد از اتمام تست‌گیری در استان قزوین، به فاصله یک الی دو روز و احتمالا در تاریخ 26 یا 27 اردیبهشت، کار صحت‌سنجی استان گیلان آغاز خواهد شد.

وکیلی اما امیدوار است کار صحت‌سنجی متقاضیان حضور در تیم نوجوانان پسر سال ۱۴۰۱ در 31 استان را ظرف یکی دو ماه آینده به پایان برساند: در تلاش هستم در اسرع وقت زیربنای تیم نوجوانان 1401 را پایه‌ریزی کنم. به همین دلیل برنامه‌ریزی‌مان این است تا ضمن درنظر گرفتن شرایط متقاضیان و خانواده‌هایشان، در بازه زمانی پایان خرداد تا دهه اول تیرماه تست‌گیری 31 استان را به اتمام برسانیم.

ثبت‌ نام بازیکنان شایسته برای حضور در تیم نوجوانان پسر سال ۱۴۰۱ از چهارم اسفندماه سال ۱۳۹۹ آغاز شد و تا هفتم فروردین ماه ۱۴۰۰ (پایان مهلت)، یک هزار و ۱۹۶ بازیکن برای حضور در این تیم ثبت نام کردند.

*ارزیابی گروه دوم بازیکنان جوان آغاز شد

ارزیابی گروه دوم بازیکنان جهت دعوت به اردوی تیم ملی والیبال جوانان، امروز آغاز شد. پیش از این قرار بود در این گروه 40 متقاضی مورد ارزیابی قرار گیرند که با درخواست برخی استان‌ها و اضافه شدن 10 متقاضی دیگر، گروه دوم با 50 نفر کار خود را استارت زد تا متقاضیان زیر نظر بهروز عطایی به‌عنوان سرمربی تیم ملی جوانان و کادرفنی‌اش تحت ارزیابی قرار گیرند.

برنامه تمرینی گروه دوم در تاریخ‌های ۲۲، ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود و این گروه باید صبح روز ۲۵ اردیبهشت محل تمرینات را ترک کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1733459
ارسال نظر
نظرات