شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:29 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734077
سرپرست دبیری فدراسیون وررزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی خبر داد:

استفاده از ظرفیتهای 21 استان در انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی و مسابقات تعیین پهلوان

استفاده از ظرفیتهای 21 استان در انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی و مسابقات تعیین پهلوان
سرپرست دبیری فدراسیون وررزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی گفت: برای اولین بار از ظرفیت فنی داوران و اعضای کمیته فنی 21 استان در رقابت های انتخابی تیم ملی و مسابقات کشتی پهلوانی تعیین پهلوان سال 1400 کشور استفاده خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی، مسعود ملکی سرپرست دبیری فدراسیون وررزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در این باره مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی و مسابقات تعیین پهلوان اظهار داشت: رقابت های انتخابی تیم ملی و تعیین پهلوان کشور، 2 رویداد مهم و حساس در این رشته است که می بایست در اجرای آن از داوران و عوامل فنی مجرب در آن استفاده شود.

سرپرست دبیری فدراسیون در ادامه افزود: بر همین اساس برای جلوگیری تضییع حق ورزشکاران و قهرمانان این رشته که در این دو رقابت حساس و جذاب شرکت می کنند از داوران و کمیته فنی مجرب 21 استان استفاده خواهیم کرد که این موضوع برای اولین بار در تاریخ این رشته ملی اتفاق خواهد افتاد.

ملکی با بیان اینکه سلامتی شرکت کنندگان در این رقابت ها از اهم موضوعاتی است که فدراسیون آن را سرلوحه کار خود قرار داده، خاطرنشان کرد: قهرمانانی که در این مسابقات شرکت خواهند کرد می بایست تست کرونای خود که مربوط به 72 ساعت قبل از حضور در فرآیند پذیرش می باشد را همراه داشته باشند.

از حضور افرادی که تست کرونای خود را در دست نداشته باشند، توسط همکارانمان که از فدراسیون پزشکی ورزشی در محل پذیرش مستقر هستند، ممانعت به عمل خواهد آمد.

سرپرست دبیری فدراسیون پهلوانی بیان داشت: پذیرش از داوطلبان حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی و تعیین پهلوان کشور طبق جدول زمانبدی اعلام شده صورت خواهد پذیرفت، همانطور که برنامه ریزی شده است در ابتدا از ورزشکاران، داوران، مربیان، عوامل فنی و اجرایی و... توسط همکاران در فدراسیون پزشکی ورزشی تست کرونا گرفته خواهد شد و کسانی که در زمان تعیین شده جهت انجام تست کرونا حضو نداشته باشند از ثبت نام و حضور آنها در این مسابقات جلوگیری به عمل خواهد آمد.

سرپرست دبیری فدراسیون با توجه به تاکیدات فراوان در رابطه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در ایام فراگیری کرونا افزود: هر ورزشکار می بایست برای رعایت بهداشت فردی، همراه خود شلوارک کشتی پهلوانی، دوبند کشتی و دیگر وسایل شخصی را همراه داشته باشد.

مسعود ملکی در رابطه با بازبینی و داوری رقابت های مجازی خاطر نشان کرد: فیلم های مربوط به رقابت های مجازی در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و میل گیری سنگین روز 29 اردیبهشت ماه سالجاری بازبنی و اسامی 6 نفر برتر در اوزان رشته های مختلف رده های سنی یادشده برای حضور در رقابت های نهایی و 6 نفر برتر رقابت های میل گیری سنگین برای حضور در انتخابی تیم ملی روز 30 اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734077
ارسال نظر
نظرات