شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 12:58 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734093
سه بازی دوستانه با مس انجام خواهیم داد

آزادمنجیری: تجربه کافی برای حضور در هندبال جام باشگاه های آسیا نداریم/ می خواهیم حریف قدرتمندی برای حریفان باشیم

آزادمنجیری: تجربه کافی برای حضور در هندبال جام باشگاه های آسیا نداریم/ می خواهیم حریف قدرتمندی برای حریفان باشیم
سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون از برگزاری سه بازی تدارکاتی با تیم مس در روند آماده سازی برای حضور قدرتمند در رقابت های جام باشگاه های آسیا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی آزادمنجیری در خصوص وضعیت تیم شهید شاملی کازرون یک ماه مانده تا آغاز رقابت های هندبال جام باشگاه های آسیا اظهار داشت: تمرینات تیم را از روز 14 فروردین آغاز کردیم. 4 دوره تمرینی 15 روزه پیش بینی کرده بودیم که دو دوره را پشت سر گذاشتیم. دو دوره اول تمرینات تقریبا به بدنسازی و مراحل آمادگی جسمانی گذشت.

وی افزود: دو دوره اردوی آماده سازی پیش رو داریم که سومین اردو از امروز در تهران شروع شده است و قصد داریم در این اردو بیشتر به مسائل تاکتیکی بپردازیم تا بچه ها بیشتر از لحاظ تیمی آماده و با یکدیگر هماهنگ شوند. در پایان این اردو که تقریبا 10 یا 11 روز دیگر ادامه دارد، چند بازی دوستانه با تیم مس، دیگر نماینده ایران در جام باشگاه ها، در روزهای دوم، سوم و پنجم خردادماه برگزار خواهیم کرد تا ان شاءالله در شرایط بازی هم قرار بگیریم تا بتوانیم نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم.

سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون ادامه داد: در اردوی بعدی و پایانی خود که با اختلاف 5 روز استراحت به مدت 15 روز در همین تهران برگزار می شود، روی نقاط ضعف تیم کار خواهیم کرد تا بتوانیم آنها را پوشش دهیم و سپس به مسابقات آسیایی اعزام شویم.

آزادمنجیری در مورد میزان آمادگی مدنظر تیمش نیز اظهار داشت: تا حدودی به آمادگی که مدنظرم بود، رسیده ایم و فکر می کنم پس از اردوی سوم به 60 تا 70 درصد آمادگی کامل خود خواهیم رسید. مطمئنم بچه ها در اردوی چهارم و پایانی بالای 90 درصد آماده خواهند بود.

وی در مورد هدف گذاری تیم شهید شاملی کازرون از حضور در جام باشگاه های آسیا نیز بیان کرد: این حضور اولین حضور تیم شهید شاملی در رقابت های جام باشگاه های آسیاست و قاعدتا تجربه کافی برای این حضور نداریم. مسلما هدف گذاری این است در ابتدا حضور در این رقابت ها تجربه بسیار خوبی برای تیم باشد و هم اینکه در هر صورت می خواهیم حریف قدر و قدرتمندی برای سایر تیم ها باشیم.

انتهای پیام/


 

https://www.dana.ir/1734093
ارسال نظر
نظرات