شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:56 منتشر شده در مورخ: 1400/02/25 شناسه خبر: 1734191
35 هندبالیست در تالار هندبال

آغاز اردوی تیم هندبال نوجوانان با حضور دبیر فدراسیون/ عزتی: فقط به اردوهای تدارکاتی اکتفا نکنید

آغاز اردوی تیم هندبال نوجوانان با حضور دبیر فدراسیون/ عزتی: فقط به اردوهای تدارکاتی اکتفا نکنید
سومین مرحله اردوی آمادگی تیم هندبال نوجوانان با حضور دبیر فدراسیون آغاز شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سومین اردوی آمادگی تیم هندبال نوجوانان ایران جهت حضور در بازی های آسیایی نوجوانان در شانتوچین، از امروز در تهران آغاز شد.

بر این اساس 35 بازیکن دعوت شده به این اردو از امروز شنبه، 24 اردیبهشت ماه، تمرینات خود را در این اردو زیر نظر کادرفنی متشکل از مهدی رهبری به عنوان سرمربی، حمید ربانی کیا، محمدرضا جعفرنیا و محمد سیاوشی به عنوان مربی، رمضان فتاحی بعنوان مربی مهمان، مصطفی داوری به عنوان بدنساز و رضا سرسنگی به عنوان پزشکیار برگزار می کنند.

صبح امروز حمیدرضا عزتی، دبیر فدراسیون هندبال در نخستین روز این مرحله از اردو با حضور در سالن خانه هندبال سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ضمن خوشآمد به کادر فنی و بازیکنان نوجوان هندبال کشورمان اظهار داشت: امیدوارم این چند روزی که در اردوی آمادگی و تدارکاتی تهران هستید، تحت نظارت و هدایت کادرفنی تیم ملی از آموزش های لازم فنی در جریان تمرینات بهره ببرید.

وی افزود: از شما بازیکنان انتظار داریم پروسه تمرینات خود را همچنان در استان های خود ادامه دهید و فقط به اردوهای تدارکاتی جهت حفظ آمادگی خود اکتفا نکنید و ضمن اخذ برنامه تمرینی از سرمربی خود، به تمرینات ذهنی و مهارتی بپردازید.

عزتی ضمن قدردانی از مهدی رهبری، سرمربی تیم ملی هندبال نوجوانان و سایر کادر فنی گفت: از آقای رهبری که در راستای رشد و توسعه ورزش هندبال در سطح پایه تلاش های بی شائبه می کنند، به نمایندگی از فدراسیون هندبال کمال تشکر و قدردانی را دارم.

در ادامه مهدی رهبری، سرمربی تیم نوجوانان ضمن تشکر ازحضور دبیر فدراسیون در جمع ملی پوشان، گزارشی از دو دوره اردوی تدارکاتی این تیم، هدفگذاری و برنامه کادرفنی در سومین اردوی تدارکاتی ارائه کرد و سپس نوجوانان هندبال کشورمان تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی آغاز کردند.

این مرحله از اردوی آمادگی تیم نوجوانان کشورمان تا 30 اردیبهشت ماه در سالن خانه هندبال شهید حاج قاسم سلیمانی در مجموعه ورزشی انقلاب ادامه دارد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1734191
ارسال نظر
نظرات