شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1400/02/28 شناسه خبر: 1735242
کشتی گیری در این مسابقات حاضر نباشد، شانسی برای رقابتهای جهانی نخواهد داشت

امامی: جام تختی اولین مرحله انتخابی جهانی نروژ است/ برای مشخص شدن مدعی دوم هر وزن مسابقه برگزار می شود

امامی: جام تختی اولین مرحله انتخابی جهانی نروژ است/ برای مشخص شدن مدعی دوم هر وزن مسابقه برگزار می شود
سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: رقابت های جام تختی بعنوان اولین مرحله انتخابی رقابت های جهانی 2021 نروژ محسوب می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدابراهیم امامی سخنگو و نماینده فدراسیون کشتی در رقابت های بین المللی جام تختی اظهار داشت: مسابقات کشتی فرنگی جام تختی از ساعت 10 صبح فردا در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار و فرداشب با معرفی نفرات برتر به پایان می رسد.

وی ادامه داد: رقابت های کشتی آزاد جام تختی نیز روز پنج شنبه برگزار می شود.

امامی تصریح کرد: بر اساس تصمیم کادر فنی با توجه به اینکه لازم است در هر وزن از رقابت های جام تختی حداقل دو "منتخب حقیقی" شناسایی شوند، در تمامی اوزان دهگانه، پس از مشخص شدن نفرات اول تا سوم مشترک، 20 دقیقه بعد (قانون اتحادیه جهانی کشتی)، میان دارندگان مدال های نقره و یکی از برندگان مدال برنز (کشتی گیری که مغلوب دارنده مدال طلا شده است)، تک کشتی برگزار خواهد شد تا در کنار دارنده مدال طلا، دومین مدعی هر وزن نیز مشخص شود.

نماینده فدراسیون در رقابت های جام تختی در مورد سهمیه داده شده در این مسابقات گفت: کادر فنی مجددا درخواست هیات های کشتی و همچنین نفرات مطرح حاضر در اوزان دهگانه را مورد بررسی قرار داد و به نظرم تمامی نفرات مدعی و آماده برای حضور در این مسابقات دعوت شدند. علاوه بر نفرات مدعی از برخی کشتی گیران آینده دار در رده سنی جوانان نیز برای حضور در این مسابقات دعوت بعمل آمد.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این رقابت ها بعنوان اولین مرحله از انتخابی رقابت های جهانی 2021 نروژ محسوب می شود، حضور تمامی نفرات دعوتی در این رقابت ها الزامی است و در صورتی که کشتی گیری در این مسابقات حضور نیابد، شانسی به جهت پوشیدن دوبنده تیم ملی در رقابت های جهانی نروژ نخواهد داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1735242
ارسال نظر
نظرات