شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 16:24 منتشر شده در مورخ: 1400/02/28 شناسه خبر: 1735326
تیم ما همیشه شخصیت خودش را حفظ کرده؛

استکی: داور دیدار ذوب‌آهن - استقلال توجهی به اتفاقات دربی نداشته باشد/ ذوب‌آهن امسال مظلوم واقع شد

استکی: داور دیدار ذوب‌آهن - استقلال توجهی به اتفاقات دربی نداشته باشد/ ذوب‌آهن امسال مظلوم واقع شد
مربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ذوب‌آهن امسال مظلوم واقع شده است، در همه بازی‌ها و کارشناسان به نفع ذوب‌آهن رأی داده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین استکی درباره بازی فردای ذوب‌آهن مقابل استقلال در جام حذفی اظهار داشت: مقابل گل‌گهر بازی خوبی انجام دادیم، ولی روی یک غفلت گل خوردیم و بازی را واگذار کردیم. در این چند روز ریکاوری خوبی داشتیم و آماده بازی با استقلال هستیم.

وی در ادامه افزود: خدا را شکر مصدوم و محرومی نداریم و تنها چیزی که مدنظر ماست و فکرمان را مشغول کرده این است که بازی ما بعد از بازی دربی است و با این کارشناسی‌های که در رسانه‌ها شده این دلهره را داریم که داوری بیاید و بخواهد اشتباهات بازی دربی را در این بازی جبران کند.

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطر نشان کرد: نمی‌خواهم درباره داوران عزیزمان صحبت کنم. ذوب‌آهن امسال مظلوم واقع شده است. در همه بازی‌ها و کارشناسان به نفع ذوب‌آهن رأی داده‌اند، ولی باز هم تکرار شده است. بارها پنالتی گرفته نشده و پنالتی به ضرر ذوب‌آهن گرفته شده است. حتی در بازی با ماشین‌سازی این تیم 12 نفره بازی کرد، با این حال هیچ اعتراضی نکردیم و هیچ هجمه‌ای به داوران وارد نکردیم، ولی متأسفانه این مظلومیت به ضرر ذوب‌آهن تمام می‌شود.

استکی تصریح کرد: هر کارشناسی که می‌شود ذوب‌آهن در ماجراست، در صورتی که ما از مدیریت گرفته تا سرمربی همیشه به داوران احترام گذاشته‌ایم و هیچ وقت اجازه ندادیم در داوری کارشکنی شود. می‌دانیم اشتباهات داوری جزوی از بازی است، اما نه به این اندازه که ذوب‌آهن همیشه متضرر شود. خواهشی که از کمیته داوران دارم این است کسی که برای بازی فردا انتخاب می‌شود توجهی به بازی دربی نداشته باشد که آنجا چه اتفاقاتی رخ داده است.

وی گفت: تیم ما همیشه شخصیت خودش را حفظ کرده و در کلاس داوری اعتراض نداشته است. امیدوارم فردا داور روز خوبی را داشته باشد و بازی خوبی را شاهد باشیم. امیدوارم هرکسی مستحق پیروزی است فردا به حقش برسد و به مرحله بعد برود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1735326
ارسال نظر
نظرات