شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1400/04/29 شناسه خبر: 1753071
توضیحات وزیر ارتباطات درباره کمک‌های مالی به باشگاه‌های فوتبال؛

آذری‌جهرمی: پرسپولیس و استقلال شفاف سازی کنند/ در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات درخواست دادم و تا انتها پیگیری می کنم

آذری‌جهرمی: پرسپولیس و استقلال شفاف سازی کنند/ در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات درخواست دادم و تا انتها پیگیری می کنم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: درخواست دادم باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال در رابطه با دریافتی‌های خود از همراه اول شفاف سازی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدجواد آذری جهرمیوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره کمک های مالی به باشگاه های فوتبال درخواست شفاف سازی کرد.

آذری جهرمی که شائبه حمایت های فراوان وی از پرسپولیس همیشه مطرح بوده، در کانال شخصی خود نوشت: امروز با ثبت یک درخواست در سامانه دسترسی آزاد به اطلاعات، به عنوان یک شهروند، تقاضا دادم که کلیه قراردادهای درآمدزا و هزینه‌های باشگاههای استقلال و پرسپولیس از سال ۱۳۸۵ -که قطعا محرمانگی ندارند- منتشر شود.

جهرمی در ادامه افزود: به صورت خاص تقاضا دادم باشگاه پرسپولیس نحوه درخواست و همچنین روال دریافت ۳۰ میلیارد تومان از طرف همراه اول را شفاف سازی کند و استقلال نیز کانال درخواست و نحوه دریافت ۲۰میلیارد تومانی که در حال دریافت از همراه اول است را به طور شفاف اعلام نماید.

وی در پایان گفت: با توجه به اصرار برخی فوتبال دوستان و ضرورت شفاف سازی این موضوع برای مردم، این فرآیند را تا انتها پیگیری و نتایج آن را با مردم به اشتراک خواهم گذاشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1753071
ارسال نظر
نظرات