شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 23:01 منتشر شده در مورخ: 1400/06/23 شناسه خبر: 1768369

والیبال قهرمانی آسیا| کمیته کنترل برنامه مرحله دوم را تغییر داد

والیبال قهرمانی آسیا| کمیته کنترل برنامه مرحله دوم را تغییر داد
کمیته کنترل مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا برنامه جدیدی برای مرحله دوم رقابت‌ها اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا درحالی امروز (سه‌شنبه) با مشخص شدن جایگاه تیم‌های شرکت‌کننده در 4 گروه به پایان رسید که تیم‌های ژاپن و قطر در گروه A، ایران و پاکستان در گروه B، استرالیا و چین در گروه C، چین‌تایپه و کره‌جنوبی در گروه D در رتبه‌های اول و دوم گروه‌های خود قرار گرفتند.

بحرین و هند (گروه A)، تایلند و هنگ‌کنگ (گروه B)، کویت و ازبکستان (گروه C)، عربستان سعودی و قزاقستان (گروه D) هم رتبه‌های سوم و چهارم جدول رده‌بندی را کسب کردند.
تیم‌های شرکت‌کننده در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا فردا (چهارشنبه) استراحت دارند و مرحله دوم مسابقات درحالی از روز پنج‌شنبه در چهار گروه E و F (برای کسب رتبه اول تا هشتم) و گروه G و H (برای کسب رتبه نهم تا شانزدهم) پیگیری خواهد شد.
 
کمیته کنترل رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا با تغییر زمان برخی مسابقات از جمله تیم میزبان، برنامه و ساعت جدید مسابقات را به قرار زیر اعلام کرد:
 
گروه‌بندی مرحله دوم:
گروه E: ژاپن، قطر، استرالیا، چین
گروهF: ایران، پاکستان، چین‌تایپه، کره‌جنوبی
گروهG: بحرین، هند، کویت، ازبکستان
گروه H: تایلند، هنگ‌کنگ، عربستان، قزاقستان
 
برنامه کامل دیدارهای مرحله دوم به وقت تهران به این شرح است:
** پنج‌شنبه 25 شهریور:
گروه F: پاکستان – چین‌تایپه؛ ساعت 5
گروه H: تایلند – قزاقستان؛ ساعت 5:30
گروه E: قطر – استرالیا؛ ساعت 7:30
گروه G: هند – کویت؛ ساعت 8
گروه F: ایران – کره‌جنوبی؛ ساعت 10:30
گروه G: بحرین – ازبکستان؛ ساعت 10:30
گروه H: هنگ‌کنگ – عربستان؛ ساعت 13
گروه E: ژاپن – چین؛ ساعت 13:30
 
** جمعه 26 شهریور:
گروه F: پاکستان – کره‌جنوبی؛ ساعت 5
گروه G: هند – ازبکستان؛ ساعت 5:30
گروه E: قطر – چین؛ ساعت 7:30
گروه H: هنگ‌کنگ – قزاقستان؛ ساعت 8
گروه F: ایران – چین‌تایپه؛ ساعت 10:30
گروه H: تایلند – عربستان؛ ساعت 10:30
گروه G: بحرین – کویت؛ ساعت 13
گروه E: ژاپن – استرالیا؛ ساعت 13:30
https://www.dana.ir/1768369
ارسال نظر
نظرات