شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 17:42 منتشر شده در مورخ: 1395/03/13 شناسه خبر: 754447
مسئول نهاد رهبری در دانشگاههای استان مرکزی خبر داد؛

آغاز به کار اندیشکده امام خمینی(ره) در استان مرکزی/همایش تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری آبان ماه در اراک

آغاز به کار اندیشکده امام خمینی(ره) در استان مرکزی/همایش تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری آبان ماه در اراک
مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان مرکزی گفت؛ اولین مرکز اندیشکده امام خمینی(ره) در اراک کار خود را شروع کرده است و دومین مرکز اندیشکده در آینده نزدیک در خمین راه اندازی می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ در نشست مدیران اجرایی همایش تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری حجه الاسلام مهدی ایمانی مقدم مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان مرکزی گفت: هدف از برگزاری این همایش زنده نگه داشتن و ترویج اندیشه های اسلام ناب است.مسئول دفتر نهاد معظم رهبری افزودند؛ اندیشکده امام خمینی(ره) به زودی در استان مرکزی راه اندازی خواهد شد، اولین آن در شهر اراک که کار خود را شروع کرده و دومین مرکز اندیشکده در شهرستان خمین که در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد.
 

ایمانی مقدم  ادامه داد: دو اولویت در زمینه اندیشکده امام(ره) وجود دارد؛ اولویت اول طرح هفت اقلیم و همایش ملی اندیشه های امام(ره) که هرساله باید برگزار شود و دوم چاپ فصلنامه علمی – پژوهشی تحت عنوان اسلام ناب است.


در ادامه نشست امامعلی شعبانی مدیر اجتماعی دانشگاه اراک در زمینه برگزاری همایش  تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری گفت: این همایش دارای دو بعد اساسی است، یکی اندیشه های حکیمانه امام (ره) در تمامی ابعاد زندگی اجتماعی انسانها و دوم دغدغه هایی که جهان اسلام را به خود درگیر نموده است که محورهای همایش حول این موارد ارائه خواهد شد تا صاحب نظران و کارشناسان دیدگاه خود را بیان نمایند.


همایش تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری در آبان ماه امسال با حضور اندیشمندان، فرهیختگان و کارشناسان در دانشگاه اراک برگزار خواهد شد؛ زمان ثبت نام و ارسال مقالات جهت شرکت در همایش تقریب مذاهب در اندیشه های امام و رهبری بزوردی با افتتاح سامانه رسما اعلام خواهد شد.انتهای پیام/م

 

https://www.dana.ir/754447
ارسال نظر
نظرات