رشد تولید بخش مسکن و ساختمان در سال ۱۴۰۲ مثبت ۷.۱ شد

وزیر راه و شهرسازی در نشست خبری خود اعلام کرد: بر اساس اعلام رییس‌کل بانک مرکزی رشد تولید بخش مسکن و ساختمان در سال ۱۴۰۲ مثبت ۷.۱ شد که این عدد جزو اعداد کم سابقه است.


اختلال گسترده جهانی تاثیری بر پروازهای فرودگاه امام ندارد

مدیرکل روابط عمومی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به اختلال گسترده در فرودگاه‌های دنیا، گفت:‌ پروازهای فرودگاه امام بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.


دیوار در کنار معامله گران غیرقانونی امتیاز نهضت ملی مسکن/ مسکن ملی رباط کریم به صورت غیر قانونی خرید و فروش می‌شود

درحالی مقام مسئول وزارت راه خرید و فروش امتیاز نهضت ملی مسکن را غیرقانونی اعلام کرده که مشاوران املاک با همراهی سایت دیوار معاملات مذکور را انجام می‌دهند.


وزش باد و دمای ۳۷ درجه در انتظار تهران/ شمال بارانی می‌شود

بر اساس گزارش هواشناسی کمربند شمالی کشور از امروز تا اواسط هفته پیش‌رو، بارانی خواهد بود و در استان‌های مرکزی و جنوبی، وزش باد همراه با گرد و غبار پیش‌بینی می‌شود.


امسال هر شهرستان یک ستاد معین اربعین دارد

استاندار ایلام با تاکید بر اینکه امسال هر شهرستان یک ستاد معین اربعین دارد، گفت: سامانه جامع مدیریت راهپیمایی پارکینگ برای شفاف‌سازی هزینه پارکینگ و مدیریت هوشمند یک الگوی مناسب برای استان‌های زائرپذیر خواهد بود.


ترانزیت کالا در حوزه جاده‌ای رشد ۷۰ درصدی داشته است

وزیر راه و شهرسازی گفت: ترانزیت کالا در حوزه جاده‌ای رشد ۷۰ درصدی داشته است و تا پایان سال از میزان ۲۰ میلیون تن نیز عبور خواهیم کرد.


افزایش ۵۰ برابری درآمد راه‌آهن از محل جریمه شرکت‌های ریلی

مطابق گزارش سازمان حسابرسی، شرکت راه آهن بابت جریمه شرکت‌های ریلی حدود ۴۰۰ میلیارد تومان درآمد داشته که نسبت به سال ۱۴۰۱ حدود ۵۰ برابر شده است.


بذرپاش: توسعه روابط با همسایگان در صدر برنامه‌های دولت شهید رئیسی بود

وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه روابط با همسایگان در صدر برنامه‌های دولت بود و رشد ترانزیت و تجارت با همسایگان خود گواه این رویکرد استراتژیک بود.


تردد روان در جاده های شمالی کشور/ ترافیک سنگین در محور فیروزکوه

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه های کشور، تردد در محورهای شمالی کشور روان است.


بذرپاش: رشد ترانزیت گواه رویکرد دولت سیزدهم در توسعه روابط با همسایگان است

وزیر راه و شهرسازی توسعه روابط با همسایگان را در صدر برنامه‌های دولت دانست و اعلام کرد: رشد ترانزیت و تجارت با همسایگان خود گواه این رویکرد استراتژیک بود.