اخبار داغ

در آستانه فرا رسیدن ماه محرم؛

آلبوم «نواحی اشک ۲» منتشر می‌شود

آلبوم «نواحی اشک ۲» منتشر می‌شود
مدیریت موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به مناسبت فرا رسیدن محرم ۱۴۴۳ آلبوم «نواحی اشک ۲» را پیش روی مخاطبان قرار می‌دهد.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آلبوم «نواحی اشک ۲» عنوان یکی از تازه ترین مجموعه های منتشر شده توسط مدیریت موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران است که به زودی در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,

هدف از تولید این آلبوم باز سازی نواهای مذهبی - آئینی مرتبط با واقعه عاشورا و ارج گذاری به هنر اصیل آواز خوانی مبتنی بر ردیف آوازی موسیقی دستگاهی ایران اس. در همین راستا آلبوم «نواحی اشک ۱» در ماه محرم سال گذشته تولید شد و آلبوم «نواحی اشک ۲» به مناسبت ماه محرم امسال در دست تولید است.

,

این آلبوم شامل ۱۰ قطعه شده فصل عزا، این دل تنگم عقده ها دارد، ای سپرده در خرابه جان، ساقی لب تشنگان، طفلان مسلم، حضرت قاسم (ع)، حضرت علی اصغر (ع)، شه زاده اکبر (ع)، حضرت ابالفضل (ع) و عزیمت به شام است.

,

آهنگساز این آثار آرمان مهربان و خوانندگان این آلبوم متین رضوانی پور، مهدی محمدی، سید محسن حسینی و سبحان منکشف (خواننده نوجوان) هستند.

,

آلبوم «نواحی اشک ۲» به صورت صوتی و کلیپ در روزهای اول تا دهم محرم به صورت مجازی و عمومی انتشار خواهد یافت و پس از دهه اول محرم به صورت آلبوم در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه