اخبار داغ

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور مطرح کرد؛

ضرورت تامین نیازمندی‌های هلال احمر در حوزه ناوگان هلیکوپتری

news-details
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر ضرورت تامین نیازمندی‌های هلال احمر در حوزه ناوگان هلیکوپتری گفت: هلال احمر در هدایت به قانون‌گرایی نقش مهمی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  محمدحسن نامی، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در تعطیلات نوروزی با توجه به حجم سفرها لازم است که سازمان‌های تأثیرگذار مانند جمعیت هلال احمر حضور فعال امدادی، راهنمایی و کمک‌رسانی داشته باشد.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور خاطرنشان کرد: هلال احمر دارای یک نقش پنهانی است که در کنار پلیس آن نقش از اهمیت زیادی برخوردار است و آن نقش هدایت به قانون‌گرایی، رعایت مقررات به‌ویژه در جاده‌ها و برای جلوگیری از سوانح و حوادث است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه کشور ما یک کشور سوانح‌خیز محسوب می‌شود، هلال احمر در این زمینه نقش مشهودی دارد و در اقتصاد کشور بسیار مؤثر است.

نامی خاطرنشان کرد: نقش هلال احمر در سوانح یک سال گذشته از جمله متروپل، خروج قطار و زلزله‌های مختلف نقش ارزشمندی داشته است و توانست به خوبی جان مردم را نجات دهد و در کنار مردم باشد.

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور عنوان کرد: نیاز است به منظور پشتیبانی بهتر و به‌طور خاص در حوزه ناوگان هلیکوپتری نیازمندی‌های لازم برای این جمعیت هر چه زودتر فراهم شود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه