اخبار داغ

حجت الاسلام شبستری در گفتگو با دانا:

بحرانی نشان دادن کشور نقشه دشمن در آستانه انتخابات است

بحرانی نشان دادن کشور نقشه دشمن در آستانه انتخابات است
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حادثه تروریستی در حرم شاهچراغ (ع) گفت: بحرانی نشان دادن کشور نقشه دشمن در آستانه انتخابات است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ وجود امنیت در کشور یکی از مهمترین امتیازاتی است که دستگاه های اطلاعاتی و انتظامی برای محقق کردن آن همواره در تلاش هستند؛ موضوعی که تحقق آن می تواند هزینه های بسیاری برای کشور به دنبال داشته باشد.

سردار سلامی، فرمانده کل سپاه چندی پیش در اظهاراتی گفته بود که در ایام محرم و عزاداری اباعبدالله اقدامات تروریستی بسیاری در سطح کشور خنثی شد تا مراسم شهادت امام حسین (ع) در امنیت کامل برگزار شود. به نظر می رسد، اما ناکام ماندن دشمن در انجام هرگونه اقدام تروریستی در کشور نتیجه ای جز کینه توزی علیه ملت ایران نداشت و ته مانده جریان تروریست تلاش کرد تا اقدامی تروریستی در حرم حضرت شاهچراغ (ع) انجام دهد.

حجت الاسلام جواد مجتهد شبستری، عضو مجلس خبرگان رهبری در این باره در گفتگو با خبرنگار سیاسی راه دانا گفت: افکار انحرافی جریان تکفیری که عامل این اقدام تروریستی است در حقیقت حرم اولیای الهی را نوعی شرک اطلاق کرده و حتی نسبت به حریم نبوی نیز اعتراض دارند و اگر نبود خشم مسلمانان جهان آنجا را هم مورد حمله قرار می دادند.

وی با اشاره به اینکه این جریان به دنبال ترویج افکار انحرافی خود دست به اقدامات تروریستی می زند، ادامه داد: سال گذشته در حرم حضرت شاهچراغ اقدام تروریستی انجام شد، اما عوامل آن شناسایی و دستگیر شدند؛ این امر موجب کینه توزی داعشی ها شد و به همین خاطر عملیات اخیر را در شیراز طراحی کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اقدامات تروریستی رذالت دشمن را نشان می دهد گفت: اینها توان رویارویی با نیروهای نظامی ما در میدان نبرد را ندارند و از همین رو متوسل به اقدامات کور تروریستی می شوند، اما بدون شک دستاوردی نخواهند داشت.

حجت الاسلام مجتهد شبستری با اشاره به اقدام به موقع نیروهای امنیتی و انتظامی در دستگیری عامل و مظنونین حادثه تروریستی آستان شاهچراغ (ع) ادامه داد: قطعا دست های پنهانی که این افراد را برای انجام عملیات به سمت کشور گسیل می دهند، شناسایی و مجازات خواهند شد.

وی با بیان اینکه باید نیروهای امنیتی بیش از پیش هوشیاری خود را برای خنثی سازی هرگونه اقدام تروریستی حفظ کنند گفت: دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به ملت ایران استفاده می کند.

عضو خبرگان رهبری ادامه داد: بحرانی نشان دادن کشور جزیی از نقشه دشمن است که در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به دنبال تحقق آن است تا از این طریق مشارکت مردم در انتخابات را تحت تاثیر قرار دهد.

حجت الاسلام مجتهد شبستری تاکید کرد: ملت ایران در عرصه های مختلف نشان دادند که این گونه اقدامات موزیانه نمی تواند مانعی بر حضور ملت در میدان های حساس سرنوشت ساز باشد.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه