اخبار داغ

آماده تقابل با ژاپن بودیم؛

دلیرذهان: در بازی‌های آسیایی برای کسب مدال می‌جنگیم

دلیرذهان: در بازی‌های آسیایی برای کسب مدال می‌جنگیم
ملی‌پوش بسکتبال ۳ نفره کشورمان گفت: در بازی‌های آسیایی هانگژو برای کسب مدال می‌جنگیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی شبکه اطلاع‌رسانی دانا از هانگ‌ژو؛ پیروزی تیم ملی بسکتبال سه نفره کشورمان در بازی‌های آسیایی هانگژو مقابل ژاپن با پرتاب دو امتیازی احسان دلیرذهان به دست آمد.

دلیرذهان درباره این برتری اظهار داشت: یک باخت بد مقابل کره جنوبی داشتیم. کره تیم خیلی خوبی نبود و این ما بودیم که اشتباهات زیادی داشتیم. ضعف‌های خودمان را با کمک لوکا کاروالیو (سرمربی تیم ملی) برطرف کردیم و آماده تقابل با ژاپن بودیم.

وی با بیان اینکه شاگردان کاروالیو نتیجه تلاش‌های خود را مقابل ژاپنی‌ها دیدند، خاطرنشان کرد: می‌دانستیم این مسابقه برای ما سرنوشت‌ساز است و خدا را شکر بازی را بردیم. هدف همه ما رفتن روی سکوی بازی‌های آسیایی است. قدم به قدم پیش می‌رویم تا به سکو برسیم.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال سه نفره در مورد دیدار با ترکمنستان و شانس صعود به مرحله بعدی مسابقات گفت: تیم خیلی خوبی داریم و از لحاظ فیزیکی و تکنیکی برتر از رقبا هستیم. برای رفتن روی سکو می‌جنگیم و امیدوارم به این هدف برسیم. ترکمنستان یک تیم خوب و فیزیکی است که با وجود اینکه چند امتیاز از ژاپن جلو بود، در این مسابقه شکست خورد. بازی سختی پیش رو داریم و برای پیروزی به زمین می‌رویم تا با صعود به دور بعد، کار را تمام کنیم.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه