اخبار داغ

بهادری جهرمی:

کاندیداها از امکانات عمومی یکسان برخوردار می‌شوند

کاندیداها از امکانات عمومی یکسان برخوردار می‌شوند
سخنگوی دولت گفت: مطابق قانون اصلاح انتخابات مقرر شد تا کاندیداهای انتخاباتی در بهره‌برداری از امکانات عمومی برای اطلاع‌رسانی برنامه‌های خود، از شرایط یکسان برخوردار باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت ضمن تبریک هفته‌ی وحدت، گفت: در راستای اجرایی شدن قانون اصلاح انتخابات که به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید، آئین نامه استفاده و بهره‌برداری کاندیداهای انتخاباتی در بهره‌برداری از امکانات عمومی و دسترسی آنها برای اطلاع رسانی به مردم تصویب شد.

وی افزود: آئین نامه تصویب کرد تا همه دستگاه‌های اجرایی چه عمومی و چه دولتی امکاناتی که در اختیارشان است شامل امکانات فیزیکی و مادی که دستگاه‌ها می‌توانند قرار دهند، فهرستی تنظیم کنند در اختیار کارگروه قرار دهد و به صورت عادلانه سهمیه‌بندی می‌کنند که کاندیدای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی بتوانند به صورت برابر و عادلانه از امکانات عمومی قابلیت بهره‌برداری داشته باشد. به همین ترتیب کسانی که دسترسی و امکانات کمتری دارند بتوانند برنامه خودشان را به جامعه مخاطب خودشان منتقل کنند.

بهادری جهرمی در ادامه گفت: همچنین دیگر مصوبه هیئت وزیران این بود که تسهیلاتی به صورت قرض الحسنه در اختیار خانوارهایی که دسترسی به گاز لوله کشی ندارند قرار بگیرد. صرفاً جهت اینکه بتوانند شبکه گاز داخلی منازلشان را ایجاد کنند.

وی افزود: تسهیلات ویژه در اختیار چهار استان خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان و کهگیلویه و بویراحمد قرار می‌گیرد تا روستاها و مناطق محروم‌ترشان بتوانند لوله‌کشی‌های داخلی گاز منازل را تکمیل کنند.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه