اخبار داغ

بوربور در گفتگو با دانا:

جمعیت وفاداران با پرچم شورای ائتلاف وارد انتخابات می شود

جمعیت وفاداران با پرچم شورای ائتلاف وارد انتخابات می شود
دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه جمعیت وفاداران عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب است، گفت: بدون تردید با پرچم شورای ائتلاف وارد عرصه انتخابات خواهیم شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در آستانه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی احزاب سیاسی بیش از هر زمان دیگری فعالیت سیاسی خود را ذیل انتخابات پررنگ تر کردند.

بسیاری از احزاب در حال تصمیم گیری برای معرفی گزینه های مطلوب برای ورود به مجلس و برخی دیگر در پی تدارک مقدمات میتینگ های انتخاباتی هستند.

حبیب الله بوربور، دبیر کل جمعیت وفادارن انقلاب اسلامی در این باره در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا با اشاره به اینکه این جمعیت عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب است، گفت: بدون شک جمعیت وفاداران با پرچم شورای ائتلاف وارد عرصه انتخابات خواهد شد.

وی با بیان اینکه جلسات جمعیت وفاداران به طور مستمر هم هفتگی و هم فصلی در حال برگزاری است، تصریح کرد: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات مجلس شورای اسلامی این جلسات با دستور کار انتخابات برگزار می شود.

دبیر کل جمعیت وفاداران با اشاره به اینکه به عنوان یک جریان حزبی در مسیر حل مشکلات کشور همراه سه قوه هستیم، عنوان کرد: ۹ پیشنهاد عمده برای حل بخش عمده ای از مشکلات کشور را به دولت سیزدهم داده ایم و منتظر پاسخ آن از سوی رئیس جمهور هستیم.

بوربور ادامه داد: یکی از پیشنهادات ما به دولت حذف بخشنامه ای است که به موجب آن دولت مجوز ترخیص کالا از گمرک را منوط بر مشخص بودن محل تامین ارز واردات برای جلوگیری از پولشویی کرده است، بود.

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه