اخبار داغ

طرح اتاق کارآفرینی مدارس فرصتی برای آشنایی با کسب و کار است

طرح اتاق کارآفرینی مدارس فرصتی برای آشنایی با کسب و کار است
مدیر طرح اتاق کارآفرینی مدارس در بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان گفت: در این رویداد دانش آموزان با ایده پردازی، مدل سازی ایده های کسب و کار و برنامه ریزی برای اجرای ایده آشنا شدند و فرایند مدل سازی کسب و کار را به صورت تیمی تمرین کردند.
[

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از چهاربهاران، ناصر نوربخش در حاشیه کارگاه تمرین کسب و کار دانش آموزی در روستای تیس منطقه آزاد چابهار، اظهار کرد: در این رویداد یک روزه دانش آموزان در قالب تیم های کاری به ایده پردازی و خلق ایده کسب و کار پرداختند و با بوم مدل کسب و کار دانش آموزی ایده هایشان را تکمیل کردند.
وی بیان کرد: در سال جاری طرح اتاق کارآفرینی مدارس برای دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه اجرا شده است و دانش آموزان با شرکت در کارگاه های آموزشی و بازدید از مراکز کسب و کار و دیدار با کارآفرینان، مهارت های کسب و کار را فرا می گیرند.
مدیر طرح اتاق کارآفرینی مدارس اظهار کرد: در طرح اتاق کارآفرینی مدارس چهار عنوان کارگاه، خلاقیت و ایده یابی، مهارت های ارتباطی، کار تیمی و بازرایابی در نظر گرفته شده است که تا پایان سال تحصیلی اجرا می شود.
لازم به ذکر است که رویداد کارافرینی و تمرین کسب و کار دانش آموزی به عنوان بخشی از طرح اتاق کارآفرینی مدارس همزمان در مدارس منطقه آزادچابهار در شهرهای زاهدان، قائن، ری و شهریار با مشاوره و هدایت بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان کشور اجرا می شود.

, شبکه اطلاع رسانی راه دانا, چهاربهاران,
,
,
,

سرپرست معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: این رویداد یکی از فعالیت های طرح اتاق کارآفرینی مدارس است که توسط بنیادتوسعه کارآفرینی زنان و جوانان و با حمایت سازمان منطقه آزاد چابهار اجرا می شود.
دادکریم بلوچ با بیان اینکه توسعه و ترویج فرهنگ کارآفرینی و کسب و کار یکی از برنامه های سازمان منطقه آزاد چابهار است افزود: آموزش کارآفرینی و کسب و کار در نوجوانان یک فعالیت زیربنایی است که آثارش را در آینده نشان خواهد داد.
وی ادامه داد: امید است با اجرای طرح اتاق کارآفرینی مدارس و تداوم آن بتوان تاثیری در آینده شغلی و حرفه ای دانش آموزان گذاشت.
سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار تاکید کرد: شناسایی و توان افزائی جوانان مستعد یکی از برنامه های فرهنگی سازمان است.

,
,
,
,

انتهای پیام/ ف

]
  • برچسب ها
  • #
  • #
  • #
  • #

به اشتراک گذاری این مطلب!

ارسال دیدگاه