نامزدهای بخش «مسابقه اصلی» شانزدهمین جشنواره بینالمللی فیلم «مقاومت» از سوی دبیرخانه این رویداد سینمایی اعلام شد.[
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسامی نامزدهای بخش «مسابقه اصلی» شانزدهمین جشنواره بینالمللی فیلم «مقاومت»، اعلام شد.
, شبکه اطلاع رسانی راه دانا,بنا بر اعلام دبیرخانه، اسامی نامزدهای بخش «مسابقه اصلی» به شرح ذیل است:
,نامزدهای بخش سینمایی
, نامزدهای بخش سینمایی,الف. بهترین فیلم سینمایی
, الف. بهترین فیلم سینمایی,۱- ۲۳ نفر - کارگردان مهدی جعفری، تهیه کننده مجتبی فرآورده.
,۲- آبادان یازده ۶۰ - کارگردان مهرداد خوشبخت، تهیه کننده حسن کلامی.
,۳- شبی که ماه کامل شد - کارگردان نرگس آبیار، تهیه کننده محمدحسین قاسمی.
,۴- لباس شخصی - کارگردان امیرعباس ربیعی، تهیه کننده حبیب والینژاد.
,۵- خروج - کارگردان ابراهیم حاتمی کیا، تهیه کننده حبیب والینژاد.
,ب. بهترین کارگردانی
, ب. بهترین کارگردانی,۱- خروج - کارگردان ابراهیم حاتمی کیا، تهیه کننده حبیب والینژاد.
,۲- ۲۳ نفر - کارگردان مهدی جعفری، تهیه کننده مجتبی فرآورده.
,۳- آبادان یازده ۶۰ - کارگردان مهرداد خوشبخت، تهیه کننده حسن کلامی.
,۴- شبی که ماه کامل شد - کارگردان نرگس آبیار، تهیه کننده محمدحسین قاسمی.
,۵- لباس شخصی - کارگردان امیرعباس ربیعی، تهیه کننده حبیب والینژاد.
,ج. بهترین فیلمنامه
, ج. بهترین فیلمنامه,۱- ۲۳ نفر - نویسنده و کارگردان مهدی جعفری، تهیه کننده مجتبی فرآورده.
,۲- شبی که ماه کامل شد - نویسنده و کارگردان نرگس آبیار، تهیه کننده محمدحسین قاسمی.
,۳- OMAR AND US عُمَر و ما. – نویسنده و کارگردان MARYNA ER GORBACH، MEHMET BAHADIR ER.
,۴- Palms Bloodدستان خونین. - کارگردان Najdat Ismail Anzour، تهیه کننده Noational Film Organization.
,۵- منطقه پرواز ممنوع - نویسنده و کارگردان امیر داسارگر، تهیه کننده حبیب بامروت نژاد.
,نامزدهای بخش تله فیلم
, نامزدهای بخش تله فیلم,الف. بهترین تله فیلم
, الف. بهترین تله فیلم,۱- مدیترانه – کارگردان هادی حاجتمند، تهیه کننده رشید حاجتمند.
,۲- ریشه ها – کارگردان محمدرضا معینی، تهیه کننده عفت صوفی.
,۳- اینجا خانه من است – کارگردان خیرا... تقیانی پور، تهیه کننده جواد نوری.
,۴- تو میمانی – کارگردان حمید بهمنی، تهیه کننده داود غفاری آزاد.
,۵- آوازهای باد – کارگردان محسن سوهانی، تهیه کننده محمود بابایی.
,ب. بهترین کارگردانی تله فیلم:
, ب. بهترین کارگردانی تله فیلم:,۱- اینجا خانه من است – کارگردان خیرا... تقیانی پور، تهیه کننده جواد نوری.
,۲- مدیترانه – کارگردان هادی حاجتمند، تهیه کننده رشید حاجتمند.
,۳- تو میمانی – کارگردان حمید بهمنی، تهیه کننده داود غفاری آزاد.
,۴- فرمانده – علی عطشانی، تهیه کننده سیدمحسن طباطباییپور.
,۵- ریشه ها – کارگردان محمدرضا معینی، تهیه کننده عفت صوفی.
,ج. بهترین فیلمنامه تله فیلم:
, ج. بهترین فیلمنامه تله فیلم:,۱- مدیترانه – نویسنده صابر ا... دادین، کارگردان هادی حاجتمند، تهیه کننده رشید حاجتمند.
,۲- اینجا خانه من است – نویسنده و کارگردان خیرا... تقیانی پور، تهیه کننده جواد نوری.
,۳- آوازهای باد – نویسنده و کارگردان محسن سوهانی، تهیه کننده محمود بابایی.
,۴- تو میمانی – نویسنده مصطفی زندی، کارگردان حمید بهمنی، تهیه کننده داود غفاری آزاد.
,۵- ریشه ها – نویسنده و کارگردان محمدرضا معینی، تهیه کننده عفت صوفی.
,نامزدهای بخش مستند کوتاه
, نامزدهای بخش مستند کوتاه,الف. بهترین مستند کوتاه
, الف. بهترین مستند کوتاه,۱- سیروس - تهیه کننده و کارگردان سیدرضا صافی.
,۲- کراس - کارگردان احمد رحمانیان، تهیه کننده گروه مستند روایت فتح.
,۳- و تن من - تهیه کننده و کارگردان حسین همایونفر.
,ب. بهترین کارگردانی مستند کوتاه
, ب. بهترین کارگردانی مستند کوتاه,۱- کراس - کارگردان احمد رحمانیان، تهیه کننده گروه مستند روایت فتح.
,۲- و تن من - تهیه کننده و کارگردان حسین همایونفر.
,۳- -The Invisible Island Socotra اسکوتارا جزیره نامرئی. - تهیه کننده و کارگردان Georgi Kozhuharov و Rumyana Hristova- جورجی کوزوراف و رومیانا روستُوا.
,ج. بهترین تحقیق و پژوهش مستند کوتاه
, ج. بهترین تحقیق و پژوهش مستند کوتاه,۱- سنگربان - کارگردان ایوب مروانی، تهیه کننده شبکه خوزستان.
,۲- سیروس - تهیه کننده و کارگردان سیدرضا صافی.
,۳- -The Invisible Island Socotra اسکوتارا جزیره نامرئی. - - تهیه کننده و کارگردان و نویسنده Georgi Kozhuharov و Rumyana Hristova- جورجی کوزوراف و رومیانا روستُوا.
,کاندیدهای مستند بلند بخش اصلی
, کاندیدهای مستند بلند بخش اصلی,الف. بهترین مستند بلند
, الف. بهترین مستند بلند,۱- خاطرات بادیه - کارگردان ساسان فلاحفر، تهیه کننده مرتضی شعبانی.
,۲- موصل بعد از جنگ - کارگردان مهیار زاهد، تهیه کننده مهدی مطهر.
,۳- فرزندان شب - کارگردان بهروز نورانیپور، تهیه کننده انجمن گسترش سینمای مستند و تجربی.
,۴- نتهای مسی یک رویا - کارگردان رضا فرهمند، تهیه کننده مرتضی شعبانی.
,۵- GAZA – کارگردانان Garry Keane و Andrew McConnell، تهیه کننده Igal Hecht و Aaron Daniel Mandel.
,ب. بهترین کارگردانی مستند بلند
, ب. بهترین کارگردانی مستند بلند,۱- نتهای مسی یک رویا - کارگردان رضا فرهمند، تهیه کننده مرتضی شعبانی.
,۲- فرزندان شب - کارگردان بهروز نورانیپور، تهیه کننده انجمن گسترش سینمای مستند و تجربی.
,۳- خاطرات بادیه - کارگردان ساسان فلاحفر، تهیه کننده مرتضی شعبانی.
,۴- GAZA – کارگردانان Garry Keane و Andrew McConnell، تهیه کننده Igal Hecht و Aaron Daniel Mandel.
,ج. بهترین تحقیق و پژوهش مستند بلند
, ج. بهترین تحقیق و پژوهش مستند بلند,۱- GAZA – کارگردانان Garry Keane و Andrew McConnell، تهیه کننده Igal Hecht و Aaron Daniel Mandel.
,۲- آتش در گلستان - تهیه کننده و کارگردان حجت ا... اسحاقی اطربی.
,۳- مهدی عراق را بکش - تهیه کننده و کارگردان عبدالرضا نعمتالهی.
,۴- عابدان کهنز - کارگردان مجید رستگار، تهیه کننده امیر مهریزدان.
,۵- خاطرات بادیه - کارگردان ساسان فلاحفر، تهیه کننده مرتضی شعبانی.
,نامزدهای کوتاه داستانی
, نامزدهای کوتاه داستانی,الف. بهترین فیلم کوتاه داستانی:
, الف. بهترین فیلم کوتاه داستانی:,۱- ماکاروف – کارگردان سیدسجاد قافله باشی، تهیه کننده حسین شیرعلی.
,۲- از طرف لیلا – کارگردان مجتبی اسپنانی، تهیه کننده انجمن سینمای جوانان ایران.
,۳- مثلا فیصل – کارگردان امیررضا زرین بخش، تهیه کننده انجمن سینمای جوانان ایران.
,۴- Subjection موضوع. – کارگردان علیرضا میرزایی، تهیه کننده الکساندر کوتانت.
,۵- Dreams under the rubble رویاهای زیر آوار. – تهیه کننده و کارگردان محمد خلیل.
,ب. بهترین کارگردانی فیلم کوتاه داستانی:
, ب. بهترین کارگردانی فیلم کوتاه داستانی:,۱- ماکاروف – کارگردان سیدسجاد قافله باشی، تهیه کننده حسین شیرعلی.
,۲- مثلا فیصل – کارگردان امیررضا زرین بخش، تهیه کننده انجمن سینمای جوانان ایران.
,۳- از طرف لیلا – کارگردان مجتبی اسپنانی، تهیه کننده انجمن سینمای جوانان ایران.
,۴- Subjection موضوع. – کارگردان علیرضا میرزایی، تهیه کننده الکساندر کوتانت.
,۵- Dreams under the rubble رویاهای زیر آوار. – تهیه کننده و کارگردان محمد خلیل.
,ج. بهترین فیلمنامه کوتاه داستانی:
, ج. بهترین فیلمنامه کوتاه داستانی:,۱- مثلا فیصل – نویسنده حمید امینی، کارگردان امیررضا زرین بخش، تهیه کننده انجمن سینمای جوانان ایران.
,۲- از طرف لیلا – نویسنده و کارگردان مجتبی اسپنانی، تهیه کننده انجمن سینمای جوانان ایران.
,۳- ئاکام – نویسنده فرهاد تقیزاده، کارگردان حسین میرزا محمدی، تهیه کننده نوید میخک و انجمن سینمای جوانان ایران.
,۴- On the border در مرز. – کارگردان آبیلکاسیموف، تهیه کننده.
,۵- Subjection موضوع. – کارگردان علیرضا میرزایی، تهیه کننده الکساندر کوتانت.
,نامزدهای نماهنگ
, نامزدهای نماهنگ,الف. بهترین نماهنگ
, الف. بهترین نماهنگ,۱- پرواز خاموش - کارگردان امیرحسین بزرگزادگان، تهیه کننده ریحانه مشهدی ابراهیم.
,۲- فتح غریب - کارگردان عباس یوسفی، تهیه کننده صادق حسینی.
,۳- شب بارانی- کارگردان امیر شاملو، تهیه کننده یاسر صانعی.
,۴- خونه ملت - کارگردان داوود احمدی، تهیه کننده صادق روشن.
,۵- Compassion دلسوزی – کارگردان ویگنش ویاس، تهیه کننده.
,ب. بهترین کارگردانی نماهنگ:
, ب. بهترین کارگردانی نماهنگ:,۱- خونه ملت و بزک – کارگردان داوود احمدی، تهیه کننده صادق روشن.
,۲- پرواز خاموش – کارگردان امیرحسین بزرگزادگان، تهیه کننده ریحانه مشهدی ابراهیم.
,۳- فتح غریب – کارگردان عباس یوسفی، تهیه کننده صادق حسینی.
,۴- کنا هم باشیم – کارگردان محمدرضا ملا عباسی، تهیه کننده صادق روشن.
,۵- Compassion دلسوزی - کارگردان ویگنش ویاس، تهیه کننده.
,نامزدهای پویانمایی
, نامزدهای پویانمایی,بهترین فیلم پویا نمایی کوتاه:
, بهترین فیلم پویا نمایی کوتاه:,۱- The Peculiar Crime of Oddball Mr Jay جنایت ویژه غیرمعمول آقای جی. – تهیه کننده و کارگردان Bruno Caetano- برونو کاتانو.
,۲- BLEUET آفتابگردان. - کارگردانان Amaury d’Arcangues، Paul Calvier, Léa Rocton, Thomas Ruiz تهیه کننده ECV BORDEAUX.
,۳- این سو آن سو- کارگردان لیدا فضلی، تهیه کننده لیدا فضلی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.
,۴- کاش- تهیه کننده و کارگردان هادی امیری و رها فرجی.
,۵- وقتی پروانه ها دستخوش جریان باد میشوند - تهیه کننده و کارگردان حنانه واحدی.
,ج. بهترین فیلمنامه پویانمایی:
, ج. بهترین فیلمنامه پویانمایی:,۱- این سو آن سو - نویسنده و کارگردان لیدا فضلی، تهیه کننده لیدا فضلی و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.
,۲- کاش- نویسنده، تهیه کننده و کارگردان هادی امیری و رها فرجی.
,۳- وقتی پروانه ها دستخوش جریان باد می شوند – تهیه کننده و کارگردان حنانه واحدی.
,۴- BLEUETآفتابگردان. -کارگردانان Amaury d’Arcangues، Paul Calvier, Léa Rocton, Thomas Ruiz تهیه کننده ECV BORDEAUX.
,۵- The Peculiar Crime of Oddball Mr Jay جنایت عجیب و غریب آقای جی. -تهیه کننده و کارگردان Bruno Caetano.
,انتهای پیام/
]
ارسال دیدگاه