شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 14:24 منتشر شده در مورخ: 1400/01/28 شناسه خبر: 1725416
اشتباه جزئی از فوتبال است؛

آزمون: می‌خواهم برای سومین بار با زنیت قهرمان شوم/ دستاوردهای فردی اهمیت چندانی ندارد

آزمون: می‌خواهم برای سومین بار با زنیت قهرمان شوم/ دستاوردهای فردی اهمیت چندانی ندارد
مهاجم ملی‌پوش تیم زنیت گفت: برای من به طور روشنی پیروزی تیمم مهم‌تر از دستاوردهای فردی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار آزمون، مهاجم تیم زنیت سن‌پترزبورگ درباره بازی با کراسنودار در هفته بیست‌وششم لیگ برتر روسیه به  شبکه تلویزیونی Matchtv گفت: بازی با کراسنودار همیشه همانند دربی است اما من به کسب نتیجه امیدوار هستم. ما برای رسیدن به پیروزی تلاش خواهیم کرد.

بهترین گلزن لیگ برتر روسیه افزود: برای من به طور روشنی پیروزی تیمم مهمتر از دستاوردهای فردی است. این موضوع فقط شامل من نیست و تمامی بازیکنان زنیت این گونه هستند. مهمترین چیز برای همه در زنیت اکنون هت‌تریک قهرمانی در لیگ برتر روسیه است. یکی برای همه است. یعنی زنیت را باید به سومین قهرمانی متوالی برسانیم.

سردار آزمون ادامه داد: در شرایطی که فرصت‌های زیاد گلزنی وجود دارند اما به گل تبدیل نمی‌شوند کمی استرس‌آور است. این هم بخشی از فوتبال است. نکته مهم این است که از اشتباهات‌‌مان درس بگیریم و در بازی‌های بعدی جبران کنیم. فکر می‌کنم این روند طبیعی است. اگر اشتباه نکنید چیزی یاد نمی‌گیرید. بیش از هر چیز ما رقابتی سالم در زنیت داریم که این فقط شامل من و آرتم جیوبا در خط حمله نیست. در زنیت علاوه بر ما بازیکنان خوب دیگری هم حضور دارند. این موضوع بسیار مهمی است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1725416
ارسال نظر
نظرات