شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 15:02 منتشر شده در مورخ: 1400/01/28 شناسه خبر: 1725439
کشتی مازندران حرف های زیادی برای گفتن دارد

عسکری محمدیان: پس از چندین سال میزبان رقابت های کشتی شدیم/ برنامه های زیادی برای کشتی استان داریم

عسکری محمدیان: پس از چندین سال میزبان رقابت های کشتی شدیم/ برنامه های زیادی برای کشتی استان داریم
رئیس هیئت کشتی استان مازندران گفت: خوشبختانه پس از چندین سال، استان مازندران بار دیگر میزبان یک رقابت ها کشتی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، عسکری محمدیان رئیس هیئت کشتی استان مازندران و دارنده مدال های نقره کشتی آزاد المپیک و جهان اظهار داشت: به منظور حمایت از کشتی کشور و برنامه های فدراسیون کشتی، میزبانی رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان را قبول کردیم.

وی ادامه داد: البته این میزبانی برای استان مازندران که چندین سال میزبان رقابت های کشتی نبود بسیار اهمیت داشت، چراکه برگزاری مسابقات کشتی باعث پیشرفت کشتی خواهد شد.

محمدیان گفت: تمامی تلاش ما این بود که این رقابت ها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شود و حتی در زمانی که تعداد نفرات شرکت کننده از پیش بینی ما بیشتر شدند، خوابگاه های دیگری را برای اسکان آن ها درنظر گرفتیم.

وی با اشاره به اینکه کشتی نوجوانان زیربنای کشتی محسوب می شود و رده بسیار با اهمیتی است، گفت: برای اینکه نفرات ما در این رقابت ها حضور پیدا کنند، به هر ترتیبی بود رقابت های انتخابی را برگزار کردیم اما به نظر می رسید که برخی از استان ها بدون انتخابی نفرات خود را به این مسابقات آورده بودند.

رئیس هیئت کشتی مازندران تصریح کرد: این بسیار مهم است که باشگاه های کشتی در این شرایط کرونا، فعالیت داشته باشند و هیئت کشتی استان ها می بایست با دریافت مجوزهای لازم حداقل چندین باشگاه را برای تمرینات نفرات اصلی خود باز نگه دارند.

محمدیان با تأکید بر اینکه مازندران مهد کشتی ایران محسوب می شود، گفت: کشتی در استان مازندران حرف های بسیاری برای گفتن دارد اما باید تمام تلاش خود را انجام دهیم تا از این پتانسیل بالا بتوانیم بهترین استفاده را ببریم و از جمله کارهای ما برای رسیدن به این هدف، برگزاری مسابقات درون استانی و میزبانی رقابت های کشوری است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه های زیادی برای کشتی استان داریم و اگر شرایط به دلیل ویروس کرونا برطرف شود، اردوهای خود را برگزار خواهیم کرد. از سوی دیگر به دنبال میزبانی های بزرگتر هستیم چراکه استان مازندران حرف های زیادی برای گفتن دارد و می تواند با تعامل با فدراسیون، میزبان رقابت های مهم داخلی و بین المللی باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1725439
ارسال نظر
نظرات