شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 18:07 منتشر شده در مورخ: 1400/01/28 شناسه خبر: 1725498

پیام گونتچاروف به رضایی و صدقی؛ مشتاقانه منتظر حضور هاکی روی یخ ایران در مسابقات بین المللی IIHF هستم+عکس

پیام گونتچاروف به رضایی و صدقی؛ مشتاقانه منتظر حضور هاکی روی یخ ایران در مسابقات بین المللی IIHF هستم+عکس
عضو شورای فدراسیون جهانی هاکی روی یخ (IIHF) و نایب رییس فدراسیون هاکی روی یخ بلاروس به رییس فدراسین و رییس انجمن اسکیت هاکی ایران پیام تبریکی ارسال کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، سرگی گونتچاروف عضو شورای فدراسیون جهانی هاکی روی یخ و نایب رییس فدراسیون هاکی روی یخ بلاروس، طی پیامی از رییس فدراسیون اسکیت و رییس انجمن اسکیت هاکی ایران به جهت برگزاری اولین دوره مسابقات هاکی روی یخ در ایران تشکر نمود.

در متن پیام آمده است:

جناب آقای بهمن محمدرضایی عزیز،

جناب آقای کاوه صدقی عزیز،

دوستان عزیز،

به من اجازه دهید به شما تبریک عرض کنم که علی رغم چالش های موجود، اولین مسابقات قهرمانی کشوری اسکیت هاکی روی یخ را در رده های مردان و زنان با موفقیت انجام دادید و یک قدم قوی دیگر برای دستیابی به عضویت کامل IIHF برداشتید!

عزم راسخ و سخت کوشی شما با هدف توسعه اسکیت هاکی روی یخ در ایران، در چنین فضایی باعث خوشحالی است و من مشتاقانه منتظر دیدن تیم های ملی ایران در مسابقات بین المللی IIHF هستم.

همچنین دیدن شما در میان شرکت کنندگان در مکالمات مختلف IIHF آنلاین بسیار خوشحال کننده بود و امیدوارم به زودی بتوانیم به صورت حضوری ملاقاتی داشته باشیم و در مورد توسعه اسکیت هاکی روی یخ صحبت کنیم و تجربیات خود را به اشتراک بگذاریم.

ارادتمند شما، سرگی گونتچاروف

عضو شورای IIHF و نایب رئیس IHA بلاروس

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1725498
ارسال نظر
نظرات