معاون رئیس‌ جمهور با بیان اینکه ۷۹ میلیون نفر در کشور یارانه می‌گیرند که همه آنان مستحق دریافت یارانه نیستند، گفت: سه دهک اول که درآمدهای بالاتر دارند، به‌تدریج یارانه آنها قطع می‌شود.

انتقال موسسه نور هیچ گونه ناترازی به بانک ملی تحمیل نمی کند

رییس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت اقتصاد اعلام کرد انتقال موسسه اعتباری نور هیچ گونه ناترازی به بانک ملی ایران تحمیل نمی کند و برای اولین بار در کشور الگوی خرید و تعهد که یک الگوی استاندارد جهانی است …


کدام کشورها بیشترین سرمایه‌گذاری را در اقتصاد ایران داشته‌اند؟

برای رسیدن به رشد هشت درصدی اقتصادی، جذب سالانه حداقل ۷۰ میلیارد دلار سرمایه خارجی نیاز است و روسیه، امارات و چین در صدر کشورهایی هستند که بیشترین سرمایه‌گذاری را در اقتصاد ایران داشته‌اند.


افزایش آلودگی هوای شهرهای بزرگ در ۵ روز آینده/ رگبار پراکنده در سواحل دریای خزر

سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرد: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و پایدار مستقر می‌شود که سبب افزایش غلظت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت از جمله کرج، تهران، اراک، اصفهان و …


پرتاب چند ماهواره تا پایان سال/ بازگشت صنعت فضایی به ریل پیشرفت

وزیر ارتباطات با بیان اینکه توسعه صنعت فضایی به ریل پیشرفت خود بازگشته است، اظهار کرد: در دولت سیزدهم پس از ۱۱ سال جلسات شورای عالی فضای مجازی به ریاست آیت الله رئیسی برگزار شد و سند ۱۰ ساله توسعه …


اطلاعیه بانک مرکزی درباره انتقال حساب موسسه اعتباری نور به بانک ملی

بانک مرکزی در راستای برنامه اصلاح نظام بانکی کشور نسبت به انتقال سپرده‌ها، دارایی‌ها، تسهیلات، کارکنان و شعب موسسه اعتباری نور به بانک ملی ایران اقدام می‌کند.


نرخ رشد اقتصادی در ۶ ماه نخست امسال به ۷ و نیم درصد رسید

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: نرخ رشد اقتصادی کشور در شش ماه نخست امسال ۷ و نیم درصد بوده که دستاورد بزرگی به شمار می رود.


قیمت گوجه فرنگی تا ۱۰ روز آینده ارزان می‌شود

رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: قیمت گوجه فرنگی تا ۱۰ روز آینده به قیمت قبل بر می‌گردد.


سقف قرض‌الحسنه صندوق‌های چند شعبه‌ای افزایش یافت

سقف قرض‌الحسنه اعطایی توسط صندوق‌های قرض‌الحسنه چندشعبه‌ای به هر مشتری به مبلغ یک میلیارد ریال افزایش یافت.


صنعت نفت وابسته به حضور مستشاران خارجی نیست

وزیر نفت گفت: قبل از انقلاب کارکنان ایرانی در تولید و صادرات نفت، نقشی نداشتند و امور این صنعت به دست مستشاران خارجی بود.


یارانه نقدی ۳ میلیون نفر در دهک ۱۰ مجدد برقرار شد

معاون اقتصادی وزیر کار گفت: از مجموع حدود ۸.۵ میلیون نفری که در دهک ۱۰ بودند و یارانه نقدی آنها حذف شده بود، پس از اعتراض، یارانه حدود ۳ میلیون نفر آنها مجدد برقرار شد.