هشدار مکرون به وقوع «جنگ داخلی» در فرانسه

«امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه در آستانه برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام این کشور نسبت به پیروزی راست و چپ افراطی و نیز وقوع جنگ داخلی هشدار داد.


دولت‌ها از پیشرفت‌های ICT به عنوان ابزاری برای اقدامات قهری استفاده نکنند

سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد، در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد با محوریت "حفظ صلح و امنیت بین‌المللی: مقابله با تهدیدات نوظهور در فضای سایبری" با تأکید بر اهمیت فناوری اطلاعات و ارتباطات …


مقابله با قاچاق سلاح‌های کوچک و سبک نیازمند رویکرد جامع است

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل، گفت: برای مقابله با تجارت غیرقانونی سلاح‌های کوچک و سبک باید رویکرد جامعی اتخاذ شود که به هر دو دیدگاه عرضه و تقاضا بپردازد.


جنگ غزه نبرد علیه کودکان است

سخنگوی صندوق حمایت از کودکان ملل متحد (یونیسف) بامداد دوشنبه در اظهاراتی با وخیم خواندن وضعیت کودکان فلسطینی در غزه، جنگ در این باریکه را نبرد علیه کودکان عنوان کرد.


روز ۲۵۵ طوفان‌الاقصی| جنگ علیه کودکان

۲۵۵ روز از جنگ در غزه می‌گذرد، بزرگترین تراژدی بشری در تاریخ معاصر که به گفته سخنگوی یونیسف، «جهان باید از تبعات این جنگ بترسد».


پیام مهم سخنگوی گردان‌های القسام خطاب به حجاج بیت‌الله الحرام

سخنگوی گردان‌های شهید عزالدین القسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از حجاج بیت الله الحرام خواست که برای غزه و مردم فلسطین دعا کنند.


ارزیابی تل‌آویو از پایان جنگ در رفح

رسانه‌های رسمی رژیم صهیونیستی به نقل از منابع نظامی، ارزیابی جدیدی از پایان عملیات نظامی ارتش در رفح ارائه کردند.


واکنش رئیس سازمان بهزیستی به رای منفی جامعه جهانی به عضویت اسرائیل در کمیته معلولان

علی محمد قادری رئیس سازمان بهزیستی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به رای منفی جامعه بین الملل به عضویت رژیم اسرائیل در کمیته حقوق افراد دارای معلولیت سازمان ملل، آن را الگوی درس آموزی برای «رژیم کودک کش صهیونیستی» دانست.


روز ۲۵۲ طوفان‌الاقصی| شهادت ۳۲ کودک بر اثر گرسنگی

جنگ در غزه در حالی ادامه دارد که ارتش اشغالگر همزمان با ادامه بمباران مناطق مختلف، همچنان مانع از ورود بخش اعظمی از کمک‌های بشردوستانه به ساکنان این منطقه می‌شود.


رژیم صهیونیستی در فهرست سیاه سازمان ملل قرار می‌گیرد

منابع خبری پنجشنبه شب گزارش دادند که دبیرکل سازمان ملل متحد قصد دارد رژیم صهیونیستی را در فهرست سیاه کشورهای کودک‌کش قرار دهد.