شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:12 منتشر شده در مورخ: 1400/01/29 شناسه خبر: 1725775
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای پنجم شهر تبریز؛

شورایی‌شدنم دیگر کافی بود/ نمره مردودی برخی اعضای شورای پنجم

شورایی‌شدنم دیگر کافی بود/ نمره مردودی برخی اعضای شورای پنجم
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای پنجم شهر تبریز علت عدم کاندیداتوری مجدد خود در انتخابات شورای شهر تبریز را تشریح می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریزبیدار، محمدباقر بهشتی در خصوص علت عدم ثبت نام خود در ششمین دوره انتخابات شورای شهر تبریز اظهار داشت: حضورم در شورای شهر  دیگر کافی است. من هم در شورای اول بودم و هم در شورای پنجم. الان نوبت جوان تر ها است که پای کار بیایند.

وی ضمن توصیه به کاندیداها افزود: مهم ترین کار کاندیداها اینست که قانون شورای شهر بخوانند. بیشتر این افراد اصلا نمی دانند که وظیفه شورا چیست! و این در فضای مجازی هم کاملا مشهود است. گاهی اوقات افراد از جانب خود و بدون هیچ منبعی حرف می زنند که این اشتباه است. این افراد هم باید به قانون شوراها مسلط باشند و بدانند وظیفه شورا چیست و در مورد عملکرد شورا و شهرداری اطلاعات خود را کامل کنند.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز ادامه داد: کاندیداهای انتخابات وقتی می خواهند خودشان را معرفی کنند، از طریق تخریب فرد دیگر این کار را نکنند چون این غلط ترین روش است!

بهشتی در خصوص تلخ و شیرین های شورای پنجم نیز گفت: شیرین ترین خاطره این بود که برای اولین بار در تاریخ شهرداری تبریز، برنامه ۵ ساله در قالب یک چشم انداز بلند مدت تصویب شدد. و تلخ ترین خاطره هم این که برخی از اعضای شورا هنوز هم که هنوز است نمی دانند که وظایف اصلی شورا چیست و حتی یک بار هم قانون شورا را نخوانده اند و نمی دانند که در قانون شورا اصلا اختیار اداره­ جات و موارد استخدامی به شورای شهر داده نشده است و این واقعا جای تاسف دارد!

وی در پایان گفت: اگر بخواهم ارزیابی کنم عملکرد شورای پنجم در مجموع مثبت است ولی اگر بخواهم به تک تک اعضای شورا نمره بدهم، شاید اصلا بعضی از آنها نمره قبولی نگیرند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1725775
ارسال نظر
نظرات